Potřebujete odstranit gelové laky?

Už se na ně nemůžete dívat? Nechcete si je sloupnout, že ne? Nezoufejte, tentokrát zvládnete gel laky bezpečně odstranit i bez manikérky!  Naučíme vás to. A když teď máte víc času, můžete svým nehtům rovnou udělat ozdravnou kúru.

Záchranný set na přání

Nachystáme vám záchranný set na přání! Obsahuje vše potřebné na jednorázové odstranění gelů, návod a péči na nehty. Vyberte si, jakou péči chcete do setu přibalit a materiál na odlakování vám pošleme ZDARMA!  Set koupíte za cenu vybrané péče.

 

set na odstranění gelových laků domaSet obsahuje vše potřebné na odstranění odrostlých gelových laků.Jediné, co platíte je péče na nehty, kterou jste si vybrala.

 

Set obsahuje:
- péči na nehty 12 ml (to jediné platíte)
- 20 ml odlakovače Prep & Remove
- 10 polštářků
- 10 alobalů
- pomerančové dřívko
- návod

Jak na to?

Mrkněte na krátký na video návod k odstraňování gelových laků. Natočila ho pro vás naše manikérka Irena. Buďte shovívaví, je to její první video :-)
Postup krok za krokem najdete v titulcích i pod videem.
 

Mrkněte na rychlý video návod k odstranění gelových nehtů (1 min.)
 

Proč gelové laky Londontown?


S profesionálními gel laky Gel Color nebude zbytečně opravovat manikúru. Vydrží až 4 týdny. Jsou tvořeny 100% čistou gelovou bází bez toxických rozpouštědel a výparů. Jsou veganské, cruelty-free a gluten-free. Pohodlně se aplikují, vyživují a skvěle drží. Jsou silné a flexibilní.

Máme na váš vkus málo barev? Ale vždyť teprve začínáme :) Laků se vyrábí 90+ odstínů a gel laků 45+. Nové kolekce se uvádí dvakrát ročně. Nabídku postupně rozšiřujeme. Na Vánoce budou dárkové sety, několikrát ročně nové péče a jako překvapení... pssst,  nechejte se překvapit.

Další článek v blogu