Potřebujete odstranit gelové laky?

Už se na ně nemůžete dívat? Nechcete si je sloupnout, že ne? Nezoufejte, tentokrát zvládnete gel laky bezpečně odstranit i bez manikérky!  Naučíme vás to. A když teď máte víc času, můžete svým nehtům rovnou udělat ozdravnou kúru.

Záchranný set na přání

Nachystáme vám záchranný set na přání! Obsahuje vše potřebné na jednorázové odstranění gelů, návod a péči na nehty. Vyberte si, jakou péči chcete do setu přibalit a materiál na odlakování vám pošleme ZDARMA!  Set koupíte za cenu vybrané péče.

objednejte si set s odlakovačem na gelové laky a dalším materiálem

+

vyberte si péči na nehtyset na odstranění gelových laků domaSet obsahuje vše potřebné na odstranění odrostlých gelových laků.Jediné, co platíte je péče na nehty, kterou jste si vybrala.

 

Set obsahuje:
- péči na nehty 12 ml (to jediné platíte)
- 20 ml odlakovače Prep & Remove
- 10 polštářků
- 10 alobalů
- pomerančové dřívko
- návod

Jak na to?

Mrkněte na krátký na video návod k odstraňování gelových laků. Natočila ho pro vás naše manikérka Irena. Buďte shovívaví, je to její první video :-)
Postup krok za krokem najdete v titulcích i pod videem.
 

Mrkněte na rychlý video návod k odstranění gelových nehtů (1 min.)
 

Proč gelové laky Londontown?


S profesionálními gel laky Gel Color nebude zbytečně opravovat manikúru. Vydrží až 4 týdny. Jsou tvořeny 100% čistou gelovou bází bez toxických rozpouštědel a výparů. Jsou veganské, cruelty-free a gluten-free. Pohodlně se aplikují, vyživují a skvěle drží. Jsou silné a flexibilní.

Máme na váš vkus málo barev? Ale vždyť teprve začínáme :) Laků se vyrábí 90+ odstínů a gel laků 45+. Nové kolekce se uvádí dvakrát ročně. Nabídku postupně rozšiřujeme. Na Vánoce budou dárkové sety, několikrát ročně nové péče a jako překvapení... pssst,  nechejte se překvapit.

Další článek v blogu