Ivana Jirešová pro ThalgoIvana Jirešová pro Thalgo

Thalgo iBeauty a ikonický produkt pleťová esence Prodige des Océans

S Ivanou Jirešovou, která je tváří kosmetiky Thalgo, jsme se sešli na odborném semináři Unie kosmetiček. Během dne, který nám věnovala, měla možnost vyzkoušet dvě světové novinky. Inovativní přístroj Thalgo iBeauty a pleťovou esenci pro absolutní dokonalost Thalgo Prodige. Během dne jsem s Ivany zeptala, proč si oblíbila právě kosmetiku Thalgo.

Proč miluji kosmetiku Thalgo?

Protože obsahuje vysoké množství minerálů a já moře zbožňuji ve všech podobách. Hydratační krémy jsou lehké jako vánek, a přitom pečují o dehydratovanou pleť do hloubky. Zbožňuji něžnou parfemaci pleťových přípravků, díky nimž voní čistotou. Neokázalý luxus této francouzské kosmetiky mi dělá opravdu dobře.

Ivana Jirešová Thalgo ProdigeIvana Jirešová a Thalgo Prodige

Tuto úžasnou kosmetiku jsem si zamilovala už před lety, kdy jsem pracovala v kosmetické redakci časopisu Harper’s Bazaar. Vyhovuje mi hlavně tím, že je napěchovaná mořskými řasami, které jsou podle mého názoru jedním z nejvydatnějších a nejpřirozenějších zdrojů minerálu
a proteinů, které moje pleť, unavená věčným líčením a odličováním, akutně potřebuje. Mým nejoblíbenějším krémem je Marine Collagen Cream, který zdatně retušuje moje vrásky. Thalgo je pro všechny smysly prostě úžasný zážitek a jako přírodní kosmetika dokonale koresponduje s mým jógováním.

Ivana Jirešová - líčení dekorativní kosmetikou MAria GallandMaria Galland je jedna z mála značek, které umí nabídnout ženám kosmetické ošetření na míru. Ivaně naše vizážistka, pomocí lesku na rty, vytváří dokonalý make-up. Vše však musí být podle hesla Maria Galland:

"Oui, c´est moi. - Ano, jsem to já."

Ivana Jirešová na ošetření přístrojem Thalgo iPulse

Thalgo iBeauty, není pouze nový přístroj, jeho hlavní benefit se skrývá v jeho inovativnosti a výkonu. Spojili jsme technologii v podobě radiofrekvence, sekvenčního ultrazvuku a ultrazvukové špachtle. Nyní můžeme všem ženám nabídnout ošetření pleti s dlouhotrvajícím účinkem. Ivana je na tomto snímku v rukou profesionální školitelky Thalgo Charlotte Adam.