Jana Tereza Debrecini je ambasadorkou kosmetiky Naif. Jako první měla možnost vyzkoušet nové produkty pro těhotné. Používala je po celou dobu těhotenství. Své pocity a dojmy si pravidelně zaznamenávala do těhotenského deníčku. Přečtěte si její zkušenosti níže:

ambasadorka kosmetiky Naif Jana Tereza Debrecini Influencerka @janina.deb

"Když jsem po Vánocích zjistila, že čekáme druhé miminko, už po prvních dnech jsem věděla, že tentokrát musím začít pečovat o pokožku mnohem dřív. Při prvním těhotenství jsem začala pozdě, až v průběhu šestého měsíce. Bylo to z toho důvodu, že veškerá kosmetika pro maminky mi v době těhotenství strašně vadila. Vůně produktů mi byla nepříjemná a k pravidelné péči jsem se musela nutit. Bohužel moje pokožka rychlý růst bříška nezvládla a popraskala. Na některých místech opravdu do hloubky. Vliv určitě měla i genetika. Věděla jsem, že strie znamenají nenávratné poškození kůže. Nezbývalo mi nic jiného, než je přijmout jako součást mého těla."

ambasadorka kosmetiky Naif Jana Tereza Debrecini Janina má po prvním těhotenství bez dostatečné péče pokožku bříška poškozenou. Proto si při druhém těhotenství vybrala Naif a o svých zkušenostech se svěřila na svém profilu @janina.deb
"Při druhém těhotenství jsem nechtěla, aby se situace opakovala a ani jsem si neuměla představit, že se stav mé pokožky ještě zhorší. Naděje vysvitla ve chvíli, kdy Naif uvedl novou produktovou řadu pro těhotné. S touto kosmetikou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Věděla jsem, že si nemusím dělat starosti se složením a komplikovaně studovat, jestli jsou produkty pro mě a moje miminko bezpečné. Naif klade velký důraz na bezpečnost složení a nepoužívá žádné nesmysly.
Už v prvních týdnech těhotenství jsem začala pravidelně používat oba produkty - jak olej, tak i balzám na strie. Používala jsem je
i třikrát denně. Vyhovovala mi nedráždivá, jemná vůně s nádechem bambuckého másla, kokosového, arganového
a jojobového oleje. Každá aplikace byla pro mě dokonalou relaxací.

Těhotenský balzám na strie, ačkoliv má docela bohatou konzistenci, se velice rychle vstřebává. Nebyl problém namazat bříško, hýždě, stehna
i prsa kdykoliv během dne. Ihned po namazání jsem se mohla obléknout. Nikde žádné skvrny nebo nepříjemný lepivý pocit.
Těhotenský olej na strie má praktické kapátko a také se okamžitě vstřebává. Pokožku zanechává na dotek hladkou a vyživenou."

ambasadorka kosmetiky Naif Jana Tereza Debrecini Influencerka @janina.deb
"Po prvním týdnu používání jsem cítila, že je pokožka příjemnější na dotek. Díky pravidelné péči byla moje pokožka až do konce těhotenství v perfektním stavu. Nepocítila jsem, že by byla napnutá, svědila nebo že bych měla jakýkoliv nepříjemný pocit. Původní strie mi výrazně zesvětlaly a jsou mnohem jemnější na dotek. A co je nejdůležitější, žádné nové nepřibyly. Ani jedna jediná. Produkty používám i nyní po porodu. Balzám a olej pravidelně střídám. Pokožka je krásně vyživená a nabírá neuvěřitelnou sílu. Cítím se skvěle."

Převzato z profilu a za souhlasu influencerky @janina.deb.

e-shopBlog