Chcete konečně zhubnout?

Cvičíte jógu na on-line lekcích a prošlapáváte jedny běžecké boty za druhými? Držíte dietu bez přestání a vaše lufa je z pravidelné masáze celulitidy už úplně sedřená? Letos se nebudete stydět vyjít před svým mužem v kalhotkách. Bude vám to slušet. Proč? Protože teď zjistíte, jak zářit nejen zvenku, ale i zevnitř.

Zeštíhlující diety mají své záludnosti a každá z nás si musí najít svoji cestu. I výživové doplňky stravy mají svá pravidla. Neházejte do sebe tablety hlava nehlava. Zamyslete se nad svým cílem, nad správným načasováním a denním rytmem. 

Naordinujte si doplňky stravy správně

Jak dlouho a jak často užívat doplňky stravy?

Začněte detoxikací a odvodněním. Pak přejděte řešení problémů, které vás nejvíce tíží. Doplňky zaměřené na odvodnění, detoxikaci a lehké nohy neužívejte déle než 3 - 4 týdny! Activ Detox užívejte maximálně 20 dní, a to maximálně 4 x ročně. Vždy při změně ročního období. Nápoj Activ Draining na zeštíhlení za 7 dní používejte také jen 4 x ročně. 14denní kúru s doplňkem Coach pro lehké nohy můžete opakovat 1- 2 x ročně, ideálně při cestování letadlem nebo v horkém počasí, kdy cítíte, že vaše nohy těžknou. 

Kúru s doplňky zaměřenými na ztrátu hmotnosti, zeštíhlení postavy nebo celulitidu byste měla přerušit každé 3 měsíce nejméně na 1 týden. Doplňky na opálení a krásu doporučujeme užívat 6 měsíců s 1týdenní přestávkou po 3 měsících. 

Který doplněk stravy si vybrat?

Respektujte své tělo. Držte se jednoduchého pravidla: stanovte si svůj cíl. Nepovažujte doplněk stravy za jediný nástroj k dosažení cíle. Bez pravidelného pohybu a vyvážené, kvalitní stravy ve správném množství, kýžených účinků nedosáhnete. Respektujte také roční období. Ideální čas k hubnutí je jaro, kdy se vám povede přirozeně lépe shodit kila nabraná přes zimu. Hlavně buďte spokojená sama se sebou.

 

 mořské doplňky stravy Thalgo s minerály

Vyberte si podle svého cíle:

Chci pročistit a nastartovat tělo na hubnutí – Activ Detox
Chci pomoci s odstraněním nadbytečných kil a uloženého tuku – Activ Refining Burner
Chci podpořit váhový úbytek a zamezit ukládání přijatých tuků a cukrů – Activ Refining Blocker
Chci zmírnit celulitidu – Coach proti tukovým polštářkům
Chci pomoci vytvarovat bříško a pas – Coach břicho a pas
Chci zmírnit vliv menopauzy na mou postavu – Ménosvelt
Chci odstranit nadbytečnou vodu – Activ Draining
Chci ulevit těžkým nohám – Coach pro lehké nohy
Chci zevnitř bojovat proti vráskám – Collagéne 10 000
Chci krásné a zdravé opálení – Ocea sun

Thalgo do svých doplňků stravy vybírá a kombinuje aktivní látky tak, abyste dosáhla optimálních účinků. Obsah vitamínů, minerálů a stopových prvků v kapslích i nápojích respektuje maxima nutričních referenčních hodnot. Co z toho vyplývá? Že není vhodné užívat víc doplňků stravy současně. Některé totiž obsahují stejné aktivní látky jako jiné doplňky. Nebo mají stejný účinek.

 

jak nekombinovat doplňky stravy ThalgoRozklikněte obrázek a zjistěte, jaké doplňky stravy nemáte užívat dohromady.

Thalgo - holistická vize krásy a zdraví z moře


Jaká je filozofie mořské značky Thalgo? Její nutrikosmetika nabízí víc než jen zeštíhlení a zpevnění.

Výživový doplněk, který stál na počátku vývoje všech ostatních byl původně dokonce lékem (registrován v r. 1953). Byla to mořská regenerační hypertonická plazma, kterou vyvinul francouzský biolog a fyziolog René Quinton na přelomu 19. a 20. století. Na jeho izotonickou mořskou vodu se stály svého času ve Francii fronty. Jeho objev pomáhal při léčbě mnoha nemocí, podvýživy i kožních problémů. Více si přečtete v našem blogu Elixír života, Quintonova mořská plazma. Dnes je veden jako potravinový doplněk. Thalgo jej dodává pod názvem L´Océane.

Člověk ve svém vnitřním prostředí nese malou část pravěkého oceánu, v němž se zrodil život. 

Nejen zářit krásou navenek, ale především se cítit silní a zdraví uvnitř svého těla. To je ideál značky Thalgo. Proto vyvíjí ve spolupráci s experty na výživu a univerzitními profesory řadu doplňků stravy s koncentrací mořských aktivních látek. Tyto látky naše tělo snadno vstřebává. 


Activ Burner doplněk stravy na zeštíhleníNejoblíbenějším doplňkem stravy na Sensualité jsou zeštíhlujicí tablety Activ Refining Burner Thalgo, který odbourává tuky a zvyšuje spalování.