Zázrak Quintonovy mořské plazmy

Vášeň k mořskému světu a jeho pokladům dovedla zakladatele laboratoří Thalgo (1964), Andrého Boucleta, až ke slavnému objeviteli mořské plazmy, Renému Quintonovi. Plazmy, která ve své době zachraňovala životy dětí i dospělých. "Elixíru mládí", který svým pacientům celé další století předepisují lékaři po celém světě, aby jim pomohl v prevenci a regeneraci po nemocech.

francouzský biolog René QuintonRené Quinton, francouzský biolog a fyziolog (1866 – 1925)

Slavný francouzský biolog René Quinton již v roce 1897 demonstroval výjimečnou podobnost mořské vody a lidské krevní plazmy

Základem jeho výzkumů se stala hypotéza, že si člověk ve svém vnitřním prostředí nese malou část pravěkého oceánu, v němž se zrodil život. Jeho čistá voda byla výjimečně bohatá na minerály, stopové prvky, biochemickou a energetickou aktivitu. Aby vyvíjející se organismy mohly oceán opustit, nesly si s sebou část tohoto životodárného roztoku.

Oceán, životodárná vodaMoře je dokonalá alchymie účinných látek. Využijme je pro náš zdravý pocit. 

Quintona napadlo zpracovat obzvláště bohatou mořskou vodu z nejčistších oblastí na tzv. mořskou plazmu. Ke zpracování využil studenou mikrofiltraci. Zjistil, že tento roztok je svým složením velmi blízký lidské krvi a navíc obsahuje dokonale vyvážený poměr minerálů a stopových prvků.

Říkáte si, k čemu to bylo dobré? Po mnoha experimentech na College de France, kde prokázal ohromnou regenerační sílu této mořské plazmy, začal uvádět své dílo do praxe. V roce 1907 otevřel v Paříži první ze 14 „Mořských lékáren“, kde podával na 300 injekcí isotonické mořské vody denně. Jednoduše se na ni stály fronty.

stará jehla s lahvičkami

Pomáhal lidem všech věkových kategorií a především významnému počtu dětí a maminek. Jeho objev pomohl v 19. století zachránit životy přes 500 000 lidí a vymýtit dětskou choleru a akutní gastroenteritidu. Quinton byl prvním lékařem, který vedl fotodokumentaci vývoje léčby pacientů, především u podvýživy, ekzémů a lupenky. Výsledky své práce publikoval v knize Mořská voda, organický prostředek (L´eau de mer, milieu organique). Terapie se začala aplikovat při mnoha různých onemocněních a v roce 1953 byly Quintonův izotonický a hypertonický roztok registrovány jako léky. Dnes jsou díky pokroku medicíny a legislativě vyráběny jako doplňky stravy.

Koupit mořskou plazmu L´Océane

Podporuje tělo i mysl. Regeneruje. Pomáhá předcházet i zotavit se z nemoci.Mořská plazma nebojuje s nemocemi jako takovými. Ale působí v nevyváženém prostředí, díky kterému se nemoci snadněji rozvinou. Obnovou rovnováhy a doplněním nedostatku minerálů snižuje riziko mnoha typů onemocnění.

Vitalita a regenerace do kabelky

Dnes, o sto let později, nás sice ohrožují jiné nemoci, ale prevence je stejná. Dobrá imunita jde ruku v ruce se zdravým životním stylem. Musíme se vypořádat s nedostatkem pohybu, stresem a znečištěným životním prostředím. Kvalita potravin klesá a mnoho lidí je i přes snědené množství podvyživených.

regenerační mořská hypertonická plazma L´Océane ThalgoMořská regenerační hypertonická plazma Thalgo L‘ Océane dle mořské teorie Reného Quintona.

Potravinové doplňky se mohou stát i pro vás elegantním řešením otázky výživy. Laboratoře Thalgo vytvořily Mořskou regenerační hypertonickou plazmu L´Océane na základě převratného objevu a postupů Reného Quintona, s profesionalitou sobě vlastní. Pokud se cítíte vyčerpaní a potřebujete dobít baterky, bude pro vás jistě tím pravým doplňkem.

přečtu si další článek v blogu

 


ZDROJE:
QUINTON, LE SÉRUM DE LA VIE: Maxence Layet (žurnalista) Jean-Claude Rodet (
člen akademie věd v New Yorku) 
www.thalgo.fr