• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

AQUAPALACE SPA a Wellness

Spa a Wellness Aquapalace Praha Čestlice nabízí koncept denních lázní pro krásu, relaxaci a harmonii. Překročením posledního schodu galerie, vstoupíte do oázy klidu a odpočinku. Objevte, jak pravidelné tělové a obličejové SPA procedury mohou zharmonizovat vaše tělo a mysl. Pokud toužíte ještě po větším soukromí můžeme vám připravit Privátní Spa ve kterém strávíte neopakovatelné chvíle relaxace s přáteli při saunových ceremoniálech a ve vířivce. Je to prostě jedinečná příležitost, jak si velkolepě odpočinout a zároveň se výborně bavit. Pokud se nebudete cítit ve své kůži je tu pro vás možnost fyzioterapie s objednáním do jednoho týdne.

Šedesát profesionálů SPA a Wellness se o Vás postará sedm dní v týdnu na jednom místě.

Kdo by neznal Aquapalace v Praze

Těšit se můžete na SPA, které nabízí koncept lázní pro krásu, relaxaci a harmonii. Pokud hledáte místo odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur, manikúry, pedikúry, solária, IPL, nebo toužíte strávit neopakovatelné chvíle relaxace s přáteli, neváhejte nás navštívit.

Na vaší návštěvu se také těší v Saunovém světě, kde naleznete 14 různých prohříváren. Samozřejmostí jsou staletími prověřené finské sauny, římské lázně i moderní venkovní zóna. Nedílnou součástí relaxace a uvolnění jsou výřivky a relaxační zóny s lehátky. Nezapomenutelným zážitkem a balzámem pro tělo mám připraveny naše saunové ceremoniály (v současnosti je nabízíme již devatenáctkrát za den), které nesmíte vynechat.

V neposlední řadě je tu pro vás Balneo Medical, špičkové nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje služby v oblasti fyzioterapie a rehabilitace. Rehabilitační péči zajišťují lékaři a fyzioterapeuti. Provádíme diagnostiku, rekondiční cvičení, vodoléčbu, nebo lymfodrenážní masáže.

Bazének SPA a Wellness AquapalaceSauna s rituály v Aquapalace PrahaAqapalace privátní SPABalneoterapie a rehabilitace v Aquapalace

Kontakt

Vy jste důvod, proč to všechno děláme. Dejte nám vědět, co potřebujete. Zavolejte, napište nebo si s námi domluvte schůzku.

Telefon: +420 739 341 082

Kontaktní informace

Tereza Poledná

Pražská 138, Praha - Čestlice

Mobil: +420 739 341 082
Telefon +420 271 104 131
E-mail: recepcespa@aquapalace.cz
Web http://www.aquapalace.cz/relax/spa-wellness

Fakturační údaje

GMF AQUAPARK PRAGUE, a.s.
Masarykovo nábřeží 235/28
PrahaIČ: 27642127
DIČ: CZ27642127

Otevírací doba

Po-Ne 10:00 - 22:00

Napište do AQUAPALACE SPA a Wellness

Potěší nás jakákoliv zpráva: dotaz, zpětná vazba či jen pozdrav. Odpovídáme do pracovního dne.

Odeslat