• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

POSLEDNÍ KUSY

s minimálním datem spotřeby v dubnu 2024

51%
rays of beauty v e-ehopu
Rays of Beauty

Rays je opravdový elixír krásy. Proč? Protože krása vychází zevnitř. A skutečná péče o tělo začíná u buňky. Věnujte svým buňkám pozornost a tu nejlepší výživu v podobě sofistikovaných doplňků stravy, aby mohly skutečně zazářit. A s nimi i vy.

Rays of Beauty

víc než jen kolagen
Anti-age Elixír

Anti-age Elixír má vysoce účinné složenní se 100% hydrolyzovaným mořským kolagenem 5000mg pro dokonalou výživu pokožky, vlasů a nehtů. Pravý, kvalitní kolagen v kombinaci s dalšími 21 účinnými látkami přináší vašemu tělu maximální účinky proti stárnutí.

V NAŠEM E-SHOPU
Rays of Beauty

novinka

Anti-age Grep 

Elixír mládí s novou grapefruitovou příchutí a inovativním složením. Doplněk stravy s více než 30 živinami obsahuje hydrolyzovaný mořský kolagen v nejvyšší kvalitě 3500 mg, navíc niacin a biotin pro krásnou pleť, vlasy a nehty

v nAŠEM E-SHOPU
Rays of Beauty Anti-age Grep
Premium Collagen

3750mg kolagen + kurkuma +  vitamín c
Premium Collagen

Nápoj s mořským kolagenem 3750 mg, vitaminem C, kurkumou a pomerančovou příchutí posiluje klouby a zlepšuje stav pokožky, nehtů a vlasů

v našem e-shopu
Rays of Beauty

článek na bloguVše o kolagenu v pleti, těle i doplňcích stravy

Víte, jak si vybrat správný kolagen? Přečtěte si v našem obsáhlém blogu, co vlastně kolagen je a odkud se získává. Jaké druhy existují a jaké mají účinky na různé potřeby těla.

CHCI VĚDĚT VÍC

Užívání kolagenu je v poslední době velkým hitem. Jsou ale všechny kolagenové doplňky stravy opravdu kvalitní?

Rays of Beauty

Krása vychází zevnitř

Kolagenové nápoje RAYS OF BEAUTY

Rays of Beauty znamená v překladu paprsky krásy. Všichni dobře víme, že krása, zdraví a vitalita těla je závislá na správné výživě a zdravém pohybu. A jak se říká: ve zdravém těle zdravý duch. Rays of Beauty podporuje krásu a zdraví žen i mužů v každém věku. Ovlivňuje stav pokožky, vlasů, nehtů i kloubů. Krása není jen vnější. Je spojena s fyzickou a psychickou pohodou. Objevte v sobě vnitřní krásu a pečujte o ni s láskou, abyste se mohli cítit naplněným a spokojeným člověkem. Rays klade důraz na nejvyšší jakost, špičkovou kvalitu složení a maximální účinky.

Moudrost přírody a nejnovější vědecký výzkum

Anti-age elixíry pro zdraví a energii buněk se vyvíjely řadu let. Po spolupráci s předními výzkumnými centry v USA a Brazílii vznikla unikátní kompozice. Nabízí buňkám ty nejkvalitnější ingredience, dokonale kombinované. A navíc velmi příjemnou a osvěžující chuť. Každá látka podléhá FDA testování a splňuje nejpřísnější kritéria.

Vývoj kolagenového nápoje je podložen studiemi, které prokazují, že orální suplementace hydrolyzovaného kolagenu má přínos pro fyziologii pokožky, nehtů a vlasů. Podpůrný systém pleti je tvořen dvěma vláknitými bílkovinami, elastinem a kolagenem, které jsou produkovány fibroblasty. Kolagen dává pleti pevnost a elastin pružnost. S věkem se vlákna ztenčují a lámou. Produkce elastinu je na vrcholu kolem 20. roku a v dospělosti začíná rychle klesat. Kolagen, který tvoří 80 % vrstvy dermis, ubývá v pleti postupně od 35 let věku, jak jsme už psali v blogu Jak si vybrat správnou kosmetiku proti stárnutí. Pokud ho do pleti dodáme, pleťové buňky se opět naplní, vrásky vypnou a pleť pozvedne.

Kolagenový nápoj ve dvou verzích

Rays Anti-age elixír je jako opravdový elixír krásy. Harmonizuje nejen na fyzické úrovni, ale působí blahodárně i na nervovou soustavu. Pohladí tedy i duši. Byl navržen tak, aby působil v souladu s přirozeností lidského těla. Obsahuje 22 dokonale namixovaných ingrediencí. Působí proti vráskám a povadlosti pleti, omlazuje a regeneruje pokožku celého těla. Pomáhá s lámavými vlasy a nehty. Má příjemnou příchuť citronu a malin.

Dopřejte svému tělu prospěšné látky od hydrolyzovaného mořského kolagenu 5000 mg přes ceramidykyselinu hyaluronovou a koenzym Q10 a další. Obsahuje 8 druhů bílkovin. Je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí. Krásný vzhled není jen výsadou mladých. Dopřejte tělu omlazení formou novodobého elixíru mládí. Správná výživa od hydratace přes antioxidanty vám pomůže získat mladistvou, pružnou a hebkou pokožku.

Rays Premium kolagenový nápoj je skvělou volbou k podpoře krásy a vitality. Je ideální pro ochablou a unavenou pleť, vrásky, lámavé vlasy a křehké nehty, jako prevence strií, ale i pro pohybový aparát. Jeho předností je kombinace hydrolyzovaného mořského kolagenu 3750 mg, kurkumy a vitamínu C 14 mg. Tyto složky na sebe vzájemně působí a zvyšují tak finální účinek. Má příjemnou pomerančovou příchuť.

Proč zrovna kurkuma? Je to antioxidant. Působí nejen na pokožku, ale také výrazně ovlivňuje normální funkce kloubů, imunitu a podporuje správnou funkci trávícího a oběhového systému.

Proč vitamín C? Protože je silný antioxidant. Posiluje strukturu pleti a je prospěšný pro přirozenou tvorbu kolagenu. Působí proti pigmentovým skvrnám.

Rays of Beauty kolagenový nápoj

Kolagenový nápoj Rays Premium má pomerančovou příchuť

Rays of Beauty Anti-Age Elixir

Anti-Age Elixír má příjemnou příchuť citronu a malin.

Jaký kolagen na pleť obsahuje Rays?

Doplňky stravy Rays obsahují certifikovaný hydrolyzovaný mořský kolagen typu I., II. a III. Je získávaný z tresek žijících volně ve vodách Atlantiku a Severního ledového oceánu. Tato voda neobsahuje chemické příměsi. Ryby se tam stravují přirozeně, což má vliv i na kvalitu kolagenu. Mořský kolagen je oproti vepřovému a hovězímu lépe vstřebatelný a má lepší účinky na pleť. Hodí se zejména pro regeneraci. Mořský kolagen se do doplňků stravy přidává v různých dávkách. Využít se dá také jako součást pečující kosmetiky s kolagenem. Každá látka v doplňcích Rays podléhá testování FDA a splňuje nejpřísnější kritéria.

Hodí se jak pro lidi s průměrnou fyzickou aktivitou, tak i pro sportovce, kteří více zatěžují klouby, kosti a chrupavky. Kolagen je důležitým pomocníkem i při vážnějších onemocněních pohybového aparátu. Protože přirozená produkce kolagenu začíná klesat po 35. roku věku, můžete ho preventivně doplňovat formou potravinových doplňků už od 30 let.

 

Není kolagen jako kolagen!

Čím se mohou lišit? Trh zaplavuje levný čínský kolagen. Ten v Rays nenajdete, protože dbá na kvalitu ingrediencí a na zdroj a způsob, jakým je získáván. Nekvalitní kolagen z velkochovů se získává z ryb krmených granulemi a chovaných nahusto v kádích, kde nemají dostatek prostoru k pohybu, jsou v přítmí a pod umělým světlem. Taková ryba je pouze udržovaná při životě. Kvalitní kolagen pochází z volného chovu kanadských mořských tresek. Žijí v přirozeném prostředí a mají dostatek pohybu. Jejich kolagen je tak několikanásobně kvalitnější. Samozřejmě je ale jeho získávání o něco finančně náročnější. 

Proč je kolagen hydrolyzovaný?

Můžete užívat neupravený, tedy nativní, kolagen. Pro tělo je ale hůř stravitelný a jeho účinnost na pleť tedy není tak vysoká. Hydrolyzovaný kolagen se získává hydrolýzou (štěpením). Mnohem lépe se vstřebává a tělo tak může jednodušeji přijímat jeho benefity. 

Doplňky stravy Rays of Beauty jsou bez laktózy, bez lepku a také bez GMO (geneticky modifikovaných organismů).

 

treska obecná

Treska obecná

Rays of beauty kolagen

Předcházejte předčasnému stárnutí pleti.

Nejlepší kolagen na pleť si dejte hned ráno

Rozpusťte dávku ve 200 ml vody, dobře ji promíchejte a ihned vypijte. Balení obsahuje 30 dávek. A pak už jen sledujte výsledky na pokožce celého těla, vlasech i nehtech. A nakonec i na duši. Na Rays si můžete pochutnat i v našem salonu Sensualité Beauty v Brně. Rádi vám ho namícháme během vašeho rituálu krásy. 

 

Dodavatel: RAMISSIO LTD, odštěpný závod, se sídlem Za Hládkovem 973/4, Praha 6,PSČ 169 00 , IČO: 04201540

Rays of Beauty kolagenový nápoj

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti