• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

GEL COLOR

do 20. 12.

-35 %
gelové laky gel color
Londontown
Londontown

Zamilujte se do LONDONTOWN®, zdravější alternativy k tradičním lakům a péčím na nehty. Tato holistická nehtová kosmetika je ohleduplná k přírodě i k vám. Zrodila se v jedné anglické zahradě...

Londontown laky a péče o nehty

Výživný komplex Florium Complex®

Patentovaná směs, rodinné tajemství značky Londontown, bsahuje rostlinné oleje a botanické extrakty pro výživu nehtů a pokožky

londontown v E-SHOPU
Londontown Florium komplex

děláme krásu promyšleně

clean beauty 

Produkty jsou veganské a cruelty-free, bez zbytečných toxických látek, baleny s minimem plastu, ve skle a v recyklovaných obalech

v nAŠEM E-SHOPU
clean beauty Londontown
Londontown Lakur

21+free laky na nehtylakur
 

Laky lakur s výživným komplexem Florium® a bez zbytečných toxických látek se dokonale molekulárně pojí s péčemi kur a vydrží tak na nehtech déle než běžné laky. Užijte si super odolnou manikúru s vysokým leskem.

v našem e-shopu
Rozjasňovač kur Londontown

účinné péče o nehty a rucekur

Péče kur dokonale hydratují a vyživují. Zároveň viditelně zlepšují růst, flexibilitu a texturu nehtů. 

v našem e-shopu

péče o pleť a tělo

bodykur & pedikur

Dejte své pleti, pokožce těla a unaveným chodidlům tu nejlepší péči se spa vůněmi. Odmění se vám příjemným pocitem a zářivou krásou.

londontown v E-SHOPU
Londontown Bodykur botanical oil and Pedikur

článek na bloguJak si správně lakovat nehty?

Nevydrží vám žádný lak? Přečtěte si jednoduchý návod, jak si správně nalakovat nehty. Není to žádná věda. Zásadní je nezanedbat správnou přípravu.

CHCI VĚDĚT VÍC
jak si lakovat nehty

Čistá krása. Londontown® dělá promyšlené produkty pro krásné a vitální nehty, ruce i pokožku. Lepší pro vás i planetu.

Londontown laky a pleťová kosmetika

Londontown přináší čistou krásu jak pro nehty, tak i pro pokožku.

Efektivně, přirozeně a promyšleně

Londontown® je rodinná firma se základnou v USA, ale kořeny v Británii. Neustále inovuje a oslavuje čistou krásu, která jde za hranice seznamu „free-of“. Stojí v čele s těmi, kteří tvoří beauty produkty lépe a promyšleněji. Produkty k péči o nehty i pokožku, z jejichž složení vyřazují všechny věci, které v nich nechcete mít. A plní je těmi, které tam chcete. Tvoří složení, po kterém pokožka a nehty vypadají zdravě, zářivě a lépe než předtím. Produkty jsou napěchované nebo inspirované léty prověřeným elixírem rostlinných extraktů a obnovujících olejů s názvem Florium Complex®. Přináší výsledky, které nemají obdoby. A přitom používá pečlivě sestavené čisté ingredience, o kterých nemusíte pochybovat.

Pojďte s námi za hranice běžné péče. Vyberte si kvalitu, vysokou odolnost, výživu a krásné a lesklé barvy. Krása není to nejdůležitější! Pečujte o sebe s rozmyslem.

Máte nehtové studio?

Nabídněte svým zákaznicím něco víc, než jen tradiční nehtovou kosmetiku plnou nebezpečných chemikálií. Vyhněte se zbytečnému dýchání škodlivých výparů. Laky a gelové laky Londontown si vaše zákaznice zamilují. Takhle dlouho jim ještě žádná manikúra nevydržela. Nehtovým studiím nabízíme speciální slevy. Napište nám.

Netoxická. Nabitá rostlinnými extrakty a oleji....

Londontown® byl založen nejprve proto, aby přinášel bezpečnou, zdravou alternativu, která překoná existující nehtovou péči a barevné laky jak ve složení, tak ve výkonu. Jsou pyšní, že dnes udávají standard v čisté kráse. Produkty jsou založeny na rostlinných látkách a řízeny výzkumem. Přináší účinnost a kvalitu bez kompromisů. Kromě dvou jsou všechny produkty certifikované jako veganské na vegan.org. Cílem Londontown je mít veganské všechny do 2022. Vy i naše planeta si zasloužíte to nejlepší!

 

 

Certifikáty GMP, ISO & Cruelty-free

Všichni dodavatelé Londontown dodržují směrnice GMP (Good Manufacturing Practices) a ISO 22716 pro kosmetiku. Produkty jsou registrované v Evropské Unii a proto splňují přísné standardy EU pro čistou krásu. Netestují se na zvířatech, ani nedováží z míst, kde to dělají: 100 % produktů jsou certifikované PETA a cruelty-free. Spolupracují s dodavateli, kteří pečují o své zaměstnance a prostředí. Cílem je postupně a stále zlepšovat odpovědnou a etickou organizaci zdrojů: integrita a kvalita jsou priority.

Řady Kur a Lakur jsou baleny ve skle s minimem plastu. Tuba krému Whipped Cloud je 100% z cukrové třtiny. Řady Pedukur a Bodykur jsou v PCR plastu (Post-Consumer Recycled). Krabičky a další sekundární obaly jsou recyklovatelné. 

 

Londontown péče na pleť, tělo a nehty

Kosmetikaj na pleť, tělo a nehty.

Našlehaný krém na ruce

Našlehaný krém na ruce je lehký na dotek a překypuje výživnými a hydratačními látkami. Rychle se vstřebává, takže se můžete pustit hned do práce. 

Kde vznikl Londontown®?

Rozděleny II. světovou válkou

V polovině 40.let minulého století se musely rozdělit dvě sestry: moje babička zůstala doma a moje prateta se přestěhovala stovky mil daleko, do Anglie. Nevěděly, jestli se vůbec někdy zase setkají.

Dvě sestry vytvořily pečující recepturu

Spojovaly je pouze dopisy. Ale nebyly v nich jen běžné texty: vzkazy z anglického města Radlett byly protkané krásnými rostlinami, které prateta ručně sbírala na rodinné zahradě. Válečný přídělový systém nedovoloval žádný luxus – jen tu nejnutnější péči o pokožku. Takže si dvě sestry vymyslely svou vlastní. Z rostlinných olejů a bylinných extraktů vzešla obnovující receptura vytvořená tak, aby hýčkala a pečovala.

Babiččin rodinný recept

O tři generace později, když jsem pracovala jako patentový zástupce a čekala své první dítě, vzpomněla jsem si na náš tajný rodinný recept. Nemohla jsem najít žádnou účinnou péči na nehty pro ženy, které hledaly bezpečnou alternativu – ať už těhotné nebo ne. Rozhodla jsem se tedy vytvořit produkt, u kterého si nebudete muset vybírat mezi holistickým barevným lakem na nehty a účinnou péčí.

Tvořím Florium Complex® 

Babiččina emulze rostlinných olejů bohatá na antioxidanty se stala odpovědí. A tak se zrodil Londontown. Zmíněnou léčivou emulzi jsem nazvala Florium Complex: srdce značky Londontown a inspirace pro každou další recepturu, kterou tvoříme.

Rodinná firma řízená ženami

Jsem pyšná, že nastavujeme úroveň v oblasti čistých laků na nehty a péče. Ale nestačí být jen „clean“. Bděle a ostražitě postupujeme vpřed a posunujeme hranice inovací.

Marina Dimentmanová
zakladatelka značky Londontown

 

Výživný Florium Complex® 

V srdci Londontown® je patentovaná směs zkrášlujících a pečujících botanických a antioxidanty obohacených rostlinných olejů. Posiluje nehty, prodlužuje manikúru a zlepšuje stav pokožky. Receptura je chráněna rodinou už po tři generace. 

Co najdete v komplexu Florium®?

Pupalkový olej bohatý na esenciální mastné kyseliny, omega-6 a kyselinu linolovou. Vyživuje, obnovuje a podporuje odolnost nehtů a jejich zdraví vzhled.

Zvlhčující olej z řepkových semen obsahuje omega-3 a omega-6.  Hloubkově hydratuje a pomáhá posilovat i ty nejsušší a nejkřehčí nehty.

Extrakt z okurky je bohatý na vitamíny, minerály  aminokyseliny. Vyživuje, hydratuje a chrání před třepením a lámáním.

Extrakt z heřmánku je časem prověřená ingredience bohatá na fenolové sloučeniny, které mu propůjčují zklidňující vlastnosti. Zlepšuje stav poškozených nehtů a citlivé pokožky.

Extrakt z česneku obnovuje, posiluje a přitom zlepšuje vzhled a stav slabých nehtů.

Vitamín E je silný antioxidant, který chrání před poškození volnými radikály. Hloubkově hydratuje, obnovuje hladký povrch, podporuje jas
a je prevencí žloutnutí nehtů.

Londontown laky a péče

V srdci produktů Londontown najdete patentovaný Florium Complex®.

Juicy Summer kolekce

Laky na nehty Londontown Lakur jsou zdravější a odolnější variantou běžných laků.

 

Laky na nehty LAKUR

Vysoce pigmentované laky na nehty Lakur s prodlouženou odolností obsahují Florium Complex® pro regeneraci a zkrášlení nehtů. Dokonale se molekulárně pojí s péčemi Kur® a společně tvoří velmi odolnou manikúru, která při správné aplikaci vydrží 4-7 dní. Rychle schnou. Oceníte skvělý vějířovitý štěteček pro přesné a rychlé nanášení.

🧪 16+free, netoxické
🌿 výživný komplex Florium®
💨 prodyšné - propouští hydrataci a kyslík
🌱 vegan
🐰 cruelty-free

Jsou 21+ FREE, což znamená, že neobsahují tyto látky:

- živočišné deriváty
- toluen
- benzen
- xylen
- uvolňovač formaldehydu
- formaldehydové pryskyřice
- ftaláty (včetně dibutylftalátu)
- cyklické silikony
- kafr
- methyl ethyl ketone (MEK)
- glycol ether série E
- hydroquinone (HQ)
- 4-Methoxyphenol (MEHQ)
- trifenylfosfát (TPP)
- nonylfenol ethoxylát
- terc-butylhydroperoxid
- zelené barvivo chromium oxide greens
- bismoklit (bismuth oxychloride)
- karcinogeny, mutageny, reprotoxiny (CMR)
- syntetické vůně
- ethyl tosylamide

 

Jedinečné péče o nehty a ruce KUR

Jedinečná řada péčí Kur® zahrnuje účinné produkty k péči o nehty a ruce. Protože krásná ruka nemusí být zrovna ta s nejkrásnějším odstínem laku. V prvé řadě musí dostat správnou výživu nejen pokožka ruky, ale také nehtové kůžičky. Nehtům udělá dobře výživná péče mezi odlakováním a další manikúrou. A kdo říká, že musíte nosit módní odstíny? Možná se budete nejlépe cítit s jemně tónovanou péčí, která dodá nehtům jen lehký závoj a zdravý vzhled. Díky kvalitní péči budou i vaše nehty zářit zdravím a dobře růst bez zbytečného lámání.

Londontown® neustále inovuje a přináší nové péče na různé problémy nehtů a pokožky. Mnoho z nich obsahuje patentovaný Florium Complex® a spoustu dalších super hydratačních a regeneračních ingrediencí. Hojí nehty zevnitř tím, že jim dodávají ideální rovnováhu mezi pevností a hydratací. Zároveň viditelně zlepšují růst, flexibilitu a texturu nehtů.

Mezi péčemi najdete nejen výživné podkladové a svrchní laky s perfektním leskem a jemné odlakovače, ale především regenerační péče, rozjasňovače či závoje, které dávají nehtům jemnou barvu a hydratují. Pro krásné a zdravé nehty je velmi podstatná péče o nehtovou kůžičku, kterou u nás najdete v několika provedeních - od olejů přes gely a krém v tužce.

Produkty  Kur®  jsou veganské, cruelty-free a bez lepku. Jsou 7-9-FREE (vyjmuté toxické látky uvádíme v popisech produktů).

Londontown Kur

Probiotická péče pro slabé a tenké nehty Nail Probiotic Instant Boost je transformační maskou. 

gelové laky na nehty

Profesionální gelové laky přináší krásnou manikúru až na 4 týdny. Foceno v salonu Sensualité Beauty.

 

Profesionální gelové laky Gel Color

Profesionální gelové laky na nehty Gel Color si vás rychle získají. Jsou tvořeny 100% čistou gelovou bází bez toxických rozpouštědel a výparů. Jsou veganské, cruelty-free a gluten-free. Pohodlně se aplikují a skvěle drží. Jsou silné a ohebné.

Pro nehtová studia. Vytvrzují se UV/LED lampou.

 

Benefity

SNADNÁ APLIKACE. Skvěle kryjí a nestékají. Samy se během aplikace vyrovnávají pro bezchybný finiš. Nemusí se protřepávat – složky se neoddělují.

TECHNOLOGIE COLOR LOCK. Uzamyká barvu tak, aby nevybledla nebo nezežloutla, její povrch se nepoškrábal a nepopraskal.

BEZ ROZPOUŠTĚDEL. Bezpečnější receptura bez škodlivých výparů. Každou lahvičku můžete používat až do poslední kapky, neodpařuje se.

NADSTANDARDNÍ PŘILNAVOST. Receptura efektivně absorbuje přebytečnou mastnotu, a přitom nevysušuje nehty. Proto vydrží déle než 3 týdny.

KRYTÍ NA MÍRU. Přizpůsobivá konzistence umožňuje malý nebo větší objem v každé vrstvě, kterou aplikujete. Ať už opravujete nehet nebo chcete hladký vzhled, máte to absolutně pod kontrolou.

NEUSTUPUJÍCÍ LESK. Nebývale lesklý finiš neopadne za celou dobu nošení. Září stejně od prvního po poslední dne manikúry. Užijte si ultra luxusní vzhled.

Bodykur & Pedikur

Londontown® Bodykur je kolekce pečující kosmetiky věnovaná dobrému pocitu z pleti a pokožky těla. Nabízí dokonalé a regeneračními látkami nabité produkty jak do sprchy, tak i k pravidelné péči o pokožku. 

Londontown® Pedikur je kolekce kosmetiky a nástrojů k péči o nohy. Protože nohy si zaslouží vaši maximální pozornost, aby vás ani jeden krok nebolel. Dopřejte jim pocit, jako by strávily den ve voňavém a uvolňujícím spa.

Každý produkt byl zrozen z potřeby těla, vytvořen po letech výzkumu a se zkušenostmi s čistými a účinnými rostlinnými ingrediencemi, které pracují hluboko v pokožce.

Londontown Bodykur

Kosmetika Bodykur na tělo a Pedikur na nohy.

 

Londontown botanický pleťový olej

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Jak nalakovat pěknou manikúru?

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
slupovací maska na ruce

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti