OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Parfémy americké značky Coach zrcadlí její velkoměstský styl a řemeslnou tradici výrobce kožených doplňků. Vůně přináší nenucenou cool náladu, hravost a barevnost.

parfémy Coach

dreams & dreams sunsetZasněte se

s vůněmi Coach Dreams & Dreams Sunset. Vydejte se na výlet po prosluněném americkém západě. Sněte si své sny a naplňujte ideály.

chci do e-shopu
parfemy Coach Dreams a Dreams Sunset

lehkost jara a létaCoach Wild Rose

Jemná vůně inspirovaná loukou plnou smyslných květin. Odráží pocit nekonečných možností a svobodomyslnost. Oslní květinovými tóny růží a jasmínu.

Zjistit víc
Coach Wild Rose
Coach Green vůně pro muže

Coach green


pro muže

Dřevitá a ovocná toaletní voda je inspirovaná svěžestí a zelení tichého parku uprostřed města.

v našem e-shopu
Coach vůně

článek na bloguJak si vybrat parfém podle rodiny vůní? 

Jak vám mohou parfémové skupiny pomoci při výběru toho správného parfému? V tomto blogu zjistíte, co znamená „rodina vůní“.

CHCI si přečíst článek

Parfémy americké značky Coach zrcadlí její velkoměstský styl a řemeslnou tradici výrobce kožených doplňků

Dokonalá řemeslná práce americké lifestylové značky Coach je známá po celém světě.

Jaká je značka Coach?

Coach je luxusní a moderní značka. Zosobňuje inovaci a autenticitu. Její parfémy přináší cool náladu, hravost a barevnost.

Značka Coach byla založena již v roce 1941 jako malá rodinná firma s pouhými šesti řemeslníky, kteří vyrobili svou první kolekci kožených kabelek a peněženek na půdě jednoho domu na Manhattanu. Dnes tvoří rodinu Coach více než 15 000 zaměstnanců ve 22 zemích světa. Ti dbají na zachování nejvyšší kvality materiálů a řemeslného zpracování. Kromě historického odkazu si zakládají na autenticitě a inovaci.

Zakladatel Miles Cahn se na počátku inspiroval typickou americkou tradicí, baseballem, a s ním spojenou obnošenou baseballovou rukavicí, která je měkká na dotek a postupně si získává nezaměnitelnou patinu. Tento duch značku inspiruje dodnes.

DNA značky Coach je New York, tavící kotlík americké kultury

Coach je velmi otevřená a štědrá společnost podporující lidská práva. Od roku 2008 šíří své filantropické aktivity skrze nadaci The Coach Foundation. Ta rozděluje miliony dolarů z příjmů společnosti na charity na podporu zdraví žen, vzdělání dětí, veřejné parky a kulturu v New Yorku a pomoc po katastrofách po celém světě.

Coach patří mezi vedoucí designové domy vyrábějící luxusní moderní doplňky. Má více než 1000 prodejen v celkem 50 zemích světa.

Mistr inovace

Kreativním ředitelem značky je od roku 2013 Stuart Vevers, jehož rolí je „být součástí resetu značky Coach“. Je jedním z nejslibnějších talentů módního průmyslu. V mnoha ohledech vrací značku ke kořenům, a přitom nově interpretuje moderní luxus. Vnáší  do ní modernist a drzost. Dříve působil na klíčových pozicích ve firmách Loewe, Mulberry, Louis Vuitton, Givency.

Žena Coach je cool, nedbale elegantní a zdravě drzá. 

Výjimečně rozmanité obyvatelstvo domovského New Yorku a jeho bohatý mix kultur jsou nekonečnou inspirací.

Výroba kožené kabelky Coach.

Výroba s ohledem na prostředí

Coach cítí zodpovědnost, kterou má za sociální a životní prostředí. Již při řezání kůže dle střihů dbá na rozmístění jednotlivých dílů co nejblíže k sobě, aby zůstaly jen minimální odřezky. Ty se pak rozdrtí a vyrobí se z nich spodní vrstva k vyztužení výrobku. Žádná kůže se tedy nevyhazuje. Nejjemnější kůže a další suroviny nakupuje pouze z odpovědných zdrojů s ověřeným původem. Vědomě by nenakoupili např. zboží z amazonského deštného pralesa.

Je členem Leather Working Group, skupiny značek, obchodníků, výrobců a technických expertů, kteří zpracovávají protokol pro environmentální řízení v kožedělném průmyslu. Pro maximální zkrácení cesty, kterou produkty urazí kolem světa, se využívají překladní prostory v regionech nejvyššího odbytu.

Ve svých více než 900 napřímo řízených prodejnách používá LED osvětlení, čímž významně snižuje spotřebu elektrické energie. Do svého sídla v New Yorku a hlavního distribučního centra na Floridě implementoval „zelená“ řešení konstrukce a designu.  Neustále pracuje na snižování množství obalů, které chrání výrobky po cestě k zákazníkům. Recykluje vše, co lze.

Silné partnerství voní

V roce 2016 oslavuje značka 75 své existence a představuje svoji první ikonickou vůni. Vytvořila ji ve spolupráci s francouzskou renomovanou firmou Interparfums. Stuart Vevers byl součástí kreativního procesu Coach Eau de Parfum i na ni navazující Eau de Toilette (2017). Detaily flakonu odkazují na tradici značky: otočný zámek, logo koně s povozem, visací cedulka a silueta New Yorku.

Další řada, s názvem Coach Dreams, je inspirována výletem po prosluněném americkém západě a jeho nekonečnými možnostmi. V poušti, kousek od Los Angeles, se představují dvě modelky a kamarádky - Jean Campbell a Binx Walton. Vyráží spolu na jedinečný výlet, kde si chtějí splnit své nejtajnější sny: políbit kovboje, jet na dinosauří safary, letět do vesmíru. Ve spolupráci s režisérem a fotografem Fabienem Baronem značka oslavuje hravého ducha přátelství a svobody.

Na své si přijdou i muži. Coach Blue vypráví o nadšení z cest po Americe. Modrá obloha, nekonečně dlouhé silnice a otevřený prostor. Coach Blue oslavuje svobodu a optimismus. Tváří vůně Coach Blue je talentovaný americký herec Michael B. Jordan, který se stal tváří značky COACH v roce 2019. Oproti tomu Coach Platinum zobrazuje muže, který pokračuje v jízdě svým veteránem z New Yorku směrem ke svobodě. Ale každý jeho výlet jej vrátí zase zpět do New York City, kam patří jeho srdce. V kampani jistě poznáte herce Jamese Franca z Kalifornie, který hrál již ve více než 80 filmech. Například z filmu Spiderman. Zlatý globus získal za roli Jamese Deana v roce 2002.

parfémy Coach

Výrobce vybírá ty nejlepší ingredience a okouzluje nás neotřelými kompozicemi

Coach parfémy

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Coach Wild Rose
vůně pro ženy

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Thalgo Source Marine

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti