• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

THALGO

sleva až

50%
zobrazit akční zboží
Abercrombie

Parfémy americké značky Coach zrcadlí její velkoměstský styl a řemeslnou tradici výrobce kožených doplňků. Vůně přináší nenucenou cool náladu, hravost a barevnost.

parfémy Coach

dreams & dreams sunsetZasněte se

s vůněmi Coach Dreams & Dreams Sunset. Vydejte se na výlet po prosluněném americkém západě. Sněte si své sny a naplňujte ideály.

chci do e-shopu
parfemy Coach Dreams a Dreams Sunset

láska ve všech podobáchCoach Love

Dynamická vůně s mnoha vrstvami, které vypovídají o jedinečné povaze lásky jako něčeho univerzálně prožívaného, ale individuálně vyjadřovaného. Květinově ovocná vůně vás donutí se znovu zamilovat.

Zjistit víc
Coach Love
Coach Green vůně pro muže

Coach green


pro muže

Dřevitá a ovocná toaletní voda je inspirovaná svěžestí a zelení tichého parku uprostřed města.

v našem e-shopu
Coach vůně

článek na bloguJak si vybrat parfém podle rodiny vůní? 

Jak vám mohou parfémové skupiny pomoci při výběru toho správného parfému? V tomto blogu zjistíte, co znamená „rodina vůní“.

CHCI si přečíst článek

Parfémy americké značky Coach zrcadlí její velkoměstský styl a řemeslnou tradici výrobce kožených doplňků

Dokonalá řemeslná práce americké lifestylové značky Coach je známá po celém světě.

Jaká je značka Coach?

Coach je luxusní a moderní značka. Zosobňuje inovaci a autenticitu. Její parfémy přináší cool náladu, hravost a barevnost.

Značka Coach byla založena již v roce 1941 jako malá rodinná firma s pouhými šesti řemeslníky, kteří vyrobili svou první kolekci kožených kabelek a peněženek na půdě jednoho domu na Manhattanu. Dnes tvoří rodinu Coach více než 15 000 zaměstnanců ve 22 zemích světa. Ti dbají na zachování nejvyšší kvality materiálů a řemeslného zpracování. Kromě historického odkazu si zakládají na autenticitě a inovaci.

Zakladatel Miles Cahn se na počátku inspiroval typickou americkou tradicí, baseballem, a s ním spojenou obnošenou baseballovou rukavicí, která je měkká na dotek a postupně si získává nezaměnitelnou patinu. Tento duch značku inspiruje dodnes.

DNA značky Coach je New York, tavící kotlík americké kultury

Coach je velmi otevřená a štědrá společnost podporující lidská práva. Od roku 2008 šíří své filantropické aktivity skrze nadaci The Coach Foundation. Ta rozděluje miliony dolarů z příjmů společnosti na charity na podporu zdraví žen, vzdělání dětí, veřejné parky a kulturu v New Yorku a pomoc po katastrofách po celém světě.

Coach patří mezi vedoucí designové domy vyrábějící luxusní moderní doplňky. Má více než 1000 prodejen v celkem 50 zemích světa.

Mistr inovace

Kreativním ředitelem značky je od roku 2013 Stuart Vevers, jehož rolí je „být součástí resetu značky Coach“. Je jedním z nejslibnějších talentů módního průmyslu. V mnoha ohledech vrací značku ke kořenům, a přitom nově interpretuje moderní luxus. Vnáší  do ní modernist a drzost. Dříve působil na klíčových pozicích ve firmách Loewe, Mulberry, Louis Vuitton, Givency.

Žena Coach je cool, nedbale elegantní a zdravě drzá. 

Výjimečně rozmanité obyvatelstvo domovského New Yorku a jeho bohatý mix kultur jsou nekonečnou inspirací.

Výroba kožené kabelky Coach.

Výroba s ohledem na prostředí

Coach cítí zodpovědnost, kterou má za sociální a životní prostředí. Již při řezání kůže dle střihů dbá na rozmístění jednotlivých dílů co nejblíže k sobě, aby zůstaly jen minimální odřezky. Ty se pak rozdrtí a vyrobí se z nich spodní vrstva k vyztužení výrobku. Žádná kůže se tedy nevyhazuje. Nejjemnější kůže a další suroviny nakupuje pouze z odpovědných zdrojů s ověřeným původem. Vědomě by nenakoupili např. zboží z amazonského deštného pralesa.

Je členem Leather Working Group, skupiny značek, obchodníků, výrobců a technických expertů, kteří zpracovávají protokol pro environmentální řízení v kožedělném průmyslu. Pro maximální zkrácení cesty, kterou produkty urazí kolem světa, se využívají překladní prostory v regionech nejvyššího odbytu.

Ve svých více než 900 napřímo řízených prodejnách používá LED osvětlení, čímž významně snižuje spotřebu elektrické energie. Do svého sídla v New Yorku a hlavního distribučního centra na Floridě implementoval „zelená“ řešení konstrukce a designu.  Neustále pracuje na snižování množství obalů, které chrání výrobky po cestě k zákazníkům. Recykluje vše, co lze.

Silné partnerství voní

V roce 2016 oslavuje značka 75 své existence a představuje svoji první ikonickou vůni. Vytvořila ji ve spolupráci s francouzskou renomovanou firmou Interparfums. Stuart Vevers byl součástí kreativního procesu Coach Eau de Parfum i na ni navazující Eau de Toilette (2017). Detaily flakonu odkazují na tradici značky: otočný zámek, logo koně s povozem, visací cedulka a silueta New Yorku.

Další řada, s názvem Coach Dreams, je inspirována výletem po prosluněném americkém západě a jeho nekonečnými možnostmi. V poušti, kousek od Los Angeles, se představují dvě modelky a kamarádky - Jean Campbell a Binx Walton. Vyráží spolu na jedinečný výlet, kde si chtějí splnit své nejtajnější sny: políbit kovboje, jet na dinosauří safary, letět do vesmíru. Ve spolupráci s režisérem a fotografem Fabienem Baronem značka oslavuje hravého ducha přátelství a svobody.

Na své si přijdou i muži. Coach Blue vypráví o nadšení z cest po Americe. Modrá obloha, nekonečně dlouhé silnice a otevřený prostor. Coach Blue oslavuje svobodu a optimismus. Tváří vůně Coach Blue je talentovaný americký herec Michael B. Jordan, který se stal tváří značky COACH v roce 2019. Oproti tomu Coach Platinum zobrazuje muže, který pokračuje v jízdě svým veteránem z New Yorku směrem ke svobodě. Ale každý jeho výlet jej vrátí zase zpět do New York City, kam patří jeho srdce. V kampani jistě poznáte herce Jamese Franca z Kalifornie, který hrál již ve více než 80 filmech. Například z filmu Spiderman. Zlatý globus získal za roli Jamese Deana v roce 2002.

parfémy Coach

Výrobce vybírá ty nejlepší ingredience a okouzluje nás neotřelými kompozicemi

Coach parfémy

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Coach Wild Rose
vůně pro ženy

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
BKate kosmetika na oboci

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti