OK

Spa Hotel Felicitas****

Ve Spa Hotelu Felicitas nabízí spojení tradičního lázeňství s moderním prostředím a dobře vybaveným spa. Naleznete zde pohodu a klidnou atmosféru, o kterou se bude starat tým zkušených lidí, kteří svou práci dělají srdcem. Budete odjíždět odpočatí, plní nových sil a toužit se sem vrátit.

Vaše spokojenost a věrnost je pro Spa Hotel Felicitas to nejcennější.

Slovo úvodem

Wellness představuje cestu k souladu mysli, duše a těla. Budeme rádi, pokud tento soulad naleznete u nás. Připravili jsme prostředí, kde hledání bude zážitek. Můžete začít v našem saunovém minisvětě, pokračovat příjemnou masáží a vše zakončit v odpočinkové místnosti, kde je pro Vás připraveno občerstvení z čerstvého ovoce
a osvěžujících nápojů. Při lehké relaxační hudbě dopřejete svému tělu nejen odpočinek, ale možná i chvíle spánku. Naše služby wellness centra poskytujeme nejen hotelovým hostům.

Kontakt

Vy jste důvod, proč to všechno děláme. Dejte nám vědět, co potřebujete. Zavolejte, napište nebo si s námi domluvte schůzku.

Telefon: +420 325 605 266

Kontaktní informace

Kamila Zahajská

Nám. T.G.Masaryka 1437/III, Poděbrady

Mobil: +420 325 605 266
E-mail: felicitas@laznefelicitas.cz
Web http://www.spahotelfelicitas.cz/cz/o-wellness-centru

Fakturační údaje

Lázně FELICITAS s.r.o.
Korunní 810/104
Praha 10IČ: 45309566
DIČ: CZ45309566

Otevírací doba

Po-Ne 9:00-20:30

Napište do Spa Hotel Felicitas****

Potěší nás jakákoliv zpráva: dotaz, zpětná vazba či jen pozdrav. Odpovídáme do pracovního dne.

Odeslat
}function calcRoute() {var start = document.getElementById('address').value;var end = '';var request = {origin:start,destination:end,travelMode: google.maps.TravelMode.DRIVING };directionsService.route(request, function(response, status) {if (status == google.maps.DirectionsStatus.OK) {directionsDisplay.setDirections(response);}});}google.maps.event.addDomListener(window, 'load', initialize);