• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MONCLER Collection Les Sommets Le Cédre Bleu bytová vůně

MONCLER Collection Les Sommets Le Cédre Bleu bytová vůně 150 ml

Přeneste do svého bytu ikonickou vůni butiků Moncler. Živá a zářivá vůně cedrového dřeva navozuje příjemnou a noblesní atmosféru. Óda na cedr.

Moncler3386460137331MC005A151QKWH000101Přeneste do svého bytu ikonickou vůni butiků Moncler. Živá a zářivá vůně cedrového dřeva navozuje příjemnou a noblesní atmosféru. Óda na cedr.
150 ml |Skladem nad 3 ks
2 890 Kč
Kód: MC005A151
EAN: 3386460137331
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně26.07.2024 9:46
Zásilkovna29.07.2024
PPL29.07.2024
Česká pošta - Balík Do ruky29.07.2024
Česká pošta - Balík Na poštu29.07.2024

Přeneste do svého bytu ikonickou vůni butiků Moncler. Živá a zářivá vůně cedrového dřeva navozuje příjemnou a noblesní atmosféru. Óda na cedr.

MONCLER je značka výjimečných. Stejně výjimečná je kolekce La Collection Les Sommets (Sommet = vrchol). Představte si, že stojíte na vrcholku hory. Co vás obklopuje? Tato kolekce vás zavede k esenci MONCLER. Zahrnuje pět genderově neutrálních vůní, vůni do místnosti a svíčku. Jejich společným rysem je autentičnost, dědictví značky a jedinečné ingredience. Zažijete s nimi intenzivní pocit pobytu na vrcholcích hor. Všechny vůně mají jednu speciální horskou ingredienci - dřevo.

Společnost MONCLER se inspirovala majestátním modrým cedrem, jehož dřevo má výraznou vůni, a rozhodla se z něj učinit olfaktorní podpis svých butiků po celém světě. Antoine Maisondieu vytvořil pro tento dům zářivou charakteristickou vůni tím, že spojil tři odrůdy cedru - Atlas, Texas a Virginia. Ve spojení s tóny kadidla, dubového mechu a pižma navozují hřejivou a uklidňující atmosféru horské chaty vystavené osvěžujícím živlům. Kolekce vůní do místnosti nese jednoduchý název Le Cèdre Bleu a je nyní k dispozici všem v podobě bytové vůně a svíčky.

Hlavní ingredience: cedrové dřevo
Doplněné o mech a pižmo

Použití: sprej rozprašujte v místnosti dle potřeby.

I bytová vůně je ukryta v jantarovém flakonu, který chrání vzácné ingredience uvnitř. Stejně jako na parfémech, i na ní najdete kaligrafické písmo. Fasetovaný není jen uzávěr, ale celá lahvička, která vzdává hold středověkým lékárnickým lahvím.

Vůně MONCLER jsou dokonalou rovnováhou mezi sofistikovaností luxusních přírodních surovin a špičkových molekul. Odrážejí exkluzivitu a inovaci, která je hlavním znakem značky.

Společnost MONCLER byla založena v roce 1952 ve Francii. Snoubí v sobě extrémy horské přírody s požadavky městského života. Vyrábí kolekce oblečení a doplňků prostřednictvím svých butiků, exkluzivních mezinárodních obchodních domů a multibrandových míst. Co definuje značku? Unikátnost, jedinečnost, kvalita a autentičnost.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem150 ml
KonzistenceSprej
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněDřevitá
UmístěníCelý dům
Značka / VýrobceMoncler