• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MONCLER Collection Les Sommets Le Cédre Bleu vonná svíčka

MONCLER Collection Les Sommets Le Cédre Bleu vonná svíčka 200 g

Přeneste do svého bytu ikonickou vůni butiků Moncler. Živá a zářivá vůně cedrového dřeva navozuje příjemnou a noblesní atmosféru. Óda na cedr.

Moncler3386460137300MC005D01RKWH000101Přeneste do svého bytu ikonickou vůni butiků Moncler. Živá a zářivá vůně cedrového dřeva navozuje příjemnou a noblesní atmosféru. Óda na cedr.
200 g |Skladem nad 3 ks
2 120 Kč
Kód: MC005D01
EAN: 3386460137300
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně13.06.2024 8:54
Zásilkovna14.06.2024
PPL14.06.2024
DPD14.06.2024
Česká pošta - Balík Do ruky14.06.2024
Česká pošta - Balík Na poštu14.06.2024

Přeneste do svého bytu ikonickou vůni butiků Moncler. Živá a zářivá vůně cedrového dřeva navozuje příjemnou a noblesní atmosféru. Óda na cedr.

MONCLER je značka výjimečných. Stejně výjimečná je kolekce La Collection Les Sommets (Sommet = vrchol). Představte si, že stojíte na vrcholku hory. Co vás obklopuje? Tato kolekce vás zavede k esenci MONCLER. Zahrnuje pět genderově neutrálních vůní, vůni do místnosti a svíčku. Jejich společným rysem je autentičnost, dědictví značky a jedinečné ingredience. Zažijete s nimi intenzivní pocit pobytu na vrcholcích hor. Všechny vůně mají jednu speciální horskou ingredienci - dřevo.

Společnost MONCLER se inspirovala majestátním modrým cedrem, jehož dřevo má výraznou vůni, a rozhodla se z něj učinit olfaktorní podpis svých butiků po celém světě. Antoine Maisondieu vytvořil pro tento dům zářivou charakteristickou vůni tím, že spojil tři odrůdy cedru - Atlas, Texas a Virginia. Ve spojení s tóny kadidla, dubového mechu a pižma navozují hřejivou a uklidňující atmosféru horské chaty vystavené osvěžujícím živlům. Kolekce vůní do místnosti nese jednoduchý název Le Cèdre Bleu a je nyní k dispozici všem v podobě bytové vůně a svíčky.

Hlavní ingredience: cedrové dřevo
Doplněné o mech a pižmo

Použití: zapalte dle potřeby k provonění prostor. Nikdy nenechávejte hořet svíčku bez dozoru.

I svíčka z černého vosku je ukryta v jantarovém skle, které chrání vzácné ingredience uvnitř. Stejně jako na parfémech, i na ní najdete kaligrafické písmo. Fasetovaná lahvička vzdává hold středověkým lékárnickým lahvím.

Vůně MONCLER jsou dokonalou rovnováhou mezi sofistikovaností luxusních přírodních surovin a špičkových molekul. Odrážejí exkluzivitu a inovaci, která je hlavním znakem značky.

Společnost MONCLER byla založena v roce 1952 ve Francii. Snoubí v sobě extrémy horské přírody s požadavky městského života. Vyrábí kolekce oblečení a doplňků prostřednictvím svých butiků, exkluzivních mezinárodních obchodních domů a multibrandových míst. Co definuje značku? Unikátnost, jedinečnost, kvalita a autentičnost.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Obsah200 g
KonzistenceSvíčka
UrčeníMuži | Ženy
Druh vůněDřevitá
UmístěníCelý dům
Značka / VýrobceMoncler

Související produkty