Nechejte se unášet snem o slunění na pláži. Snem o bronzové pokožce, kterou líbají kapky vody a žhavé slunce. Výběr opalovací kosmetiky můžete bez obav svěřit značce Thalgo.

Thalgo sluneční produkty

Trojitá mořská ochrana

Řada Age Defence slibuje svým zákazníkům krásné, rovnoměrné a dlouhotrvající opálení se systémem trojité mořské ochrany:

proti UV záření, stárnutí a tmavým skvrnám. 

Tento program zahrnuje přípravnou kosmetiku na opalování, denní péči na opalování i po opalování, masku, ale také ochranný krém po dermabrazi a jiných náročných ošetřeních pleti. Před sezónou a po ní můžete udržovat bronzový odstín pleti díky samoopalovacímu krému na obličej i tělo.

Exkluzivní patent

Ptáte se, co je na sluneční kosmetice Thalgo tak zvláštního? Například to, že vědci z jejích laboratoří objevili molekuly s výjimečnou filtrační silou, které tvoří červená řasa Polysiphonia lanosa. Ta díky nim snáší i extrémní sluneční svit. Na tomto základě vytvořili patentovaný komplex s názvem Sun´Ytol Future®.  Obsahuje filtry spektra UVB/UVA z výše uvedené řasy a přírodní mořský astaxanthin, který působí jako vysoce účinný štít.

mořská řasa Polysiphonia lanosaMořská řasa Polysiphonia lanosa

Buď připraven!

Toto heslo zná každá malá skautka a dospělé ženy by se ho měly držet dvojnásob. Především ty, které si uvědomují, jak nebezpečné mohou být první letní paprsky pro nepřipravenou pleť. Již dva týdny před prvním sluněním můžete připravovat pokožku pomocí Aktivátoru bronzového opálení na tvář a tělo ve formě pleťového mléka. Aktivátor stimuluje melanin a nastartuje přirozený opalovací proces před opalováním. Používá se dále po každém opalování, pro zvýšení intenzity a prodloužení bronzové opálení. Díky aloe vera hydratuje a zjemňuje pleť.

...a chráněn

Mládí vaší pleti a vlasů je těžce zkoušeno nejen UV paprsky, ale také tvrdostí moře a chlórem. Úžasným a nadmíru příjemným pomocníkem se vám může stát Saténový opalovací olej SPF 6 na tělo a vlasy. Je skvělý pro tmavou nebo již opálenou pokožku, které dodá neodolatelný odstín. Nezanechává mastný film a zahalí vaše tělo do závoje hydratace s polynéskou vůní. Chrání, vyživuje a pomáhá postupně dosáhnout rovnoměrného a dlouhotrvajícího opálení.

opalovací kosmetika ThalgoOpalovací kosmetika a potravinové doplňky Thalgo.

Krása skrytá v tabletách

Jistě neprohloupíte, když podpoříte účinky sluneční kosmetiky i potravinovým doplňkem Océa Sun. Tyto tablety obsahují mnoho živin a vitamínů, které pomáhají snížit rizika opalování a chránit pleťové buňky i oči. Bonusem je ještě intenzivnější a trvalejší opálení.