Jaké nástrahy přináší vaší pleti život ve městě?

Ano, určitě už tušíte, že mám na mysli znečištěné prostředí, stres a únavu, které způsobují předčasné stárnutí pleti. Díky nim dochází k tzv. oxidačnímu stresu. Pleť ztrácí jas, více se mastí, tvoří se akné nebo začervenání a zanáší se póry.

péče o pleť prevence stárnutí Spiruline Boost Thalgo místo kolagen

Co je oxidační stres?

Jde o nerovnováhu mezi tvorbou volných radikálů a schopností organismu rychle je odbourávat a detoxikovat. Snižuje se energetický metabolismus a buňky těla začínají být unavené. Pleť pak ztrácí svůj jas, objevují se první vrásky a další znaky stárnutí.

I mladá pleť pak potřebuje novou energii, detoxikaci a ochranu jako prevenci před předčasným stárnutím. Jednoduše se znovu nadechnout.

Jak vám pomůže řasa spirulina?

Nabijte svoji pleť energií z extra výživné mirkořasy spiruliny! Asi ji znáte jako super potravinu, která se užívá v podobě nápojů a tablet. Má vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků, rostlinných živin a enzymů, buněčných solí apod. Obsahuje mimo jiné vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamin C, vitamin D, vitamin A a vitamin E a karoteny. Tato modrozelená mikrořasa má tedy vysoce energizující účinky.

spirulina a magnézium pro krásnou pleťMořské magnézium a modrozelená sladkovodní mikrořasa spirulina.

Proto ji najdete v srdci nové řady Spiruline Boost od THALGO. Jak dostat její aktivní látky co nejlépe do pleti? Laboratoře Thalgo použily techniku biokatalýzy, která ji fragmentuje na ty nejjemnější částečky. Kultivují spirulinu v otevřených nádržích ve skleníku a po sklizni ji stlačují, mrazí a pak provádí dvojitou biokatalýzu pomocí enzymů. Takový proces je maximálně čistý a ekologický. Spotřebuje se při něm jen malé množství energie. Vše probíhá v kontrolovaném prostředí bez kontaminátů jako jsou těžké kovy nebo pesticidy. Kosmetika Thalgo je maximálně bezpečná. Má uznávaný certifikát Ecocert.

Náboj pro pleť ve městě a prevence prvních vrásek

Nová kosmetická řada Thalgo Spiruline Boost nahrazuje oblíbenou kolagenovou řadu. Je teď ještě účinnější pro prevenci prvních znaků stárnutí.

Kosmetika pleťová Spiruline Boost ThalgoVyzkoušejte Energizující gel na oční okolí, Energizující gelový krém, Energizující detoxikační sérum nebo Energizující a detoxikační nápoj.

Spirulina je v této kosmetice navíc posílena mořským magnéziem. které se získává odpařováním mořské vody. Je skvělou péčí především pro pleť vystavenou znečištěnému prostředí ve městech, stresu a únavě. Energizuje, vyhlazuje a obnovuje jas pleti. Působí antioxidačně.

Dodává pleti živiny, které zvyšují energetický metabolismus. Obnovuje epiderm a syntézu kyseliny hyaluronové. Dodává do pleti antioxidanty (karotenoidní pigmenty, chlorofyl, vitamín E) a stopové prvky. Snižuje oxidační stres, který je příčinou stárnutí pokožky. Omezuje produkci stresových molekul pleti.

výživný nápoj doplněk stravy  Spiruline Boost ThalgoV řadě Spirulina Boost najdete i energizující detoxikační nápoj.
Povzbuzující 7denní detoxikační kúra obohacená o organickou chlorellu a vitamin C navrací tělu energii a pleti krásu v rekordním čase.

 

Recenze: přečtěte si recenzi na webu Frangipani.cz. (autor Mirusha).

V kosmetickém salonu

Vyhlazující detoxikační ošetření Spiruline Boost si můžete dopřát i ve Vašem kosmetickém salonu. Viditelně oživí Vaši pleť a nabije ji energií.

60minutový rituál se skládá se z:

- odlíčení a čištění pleti
- digitopresury (stimulační masáže akupresurních bodů), která pozitivně ovlivňuje orgány a uvolňuje
- detoxikační masky
- detoxikačního séra
- masáže Dermastim proti stárnutí
- aplikace energizujicích kosmetických péčí Spiruline Boost včetně relaxační masáže Réveil á la Mer

Thalgo sbírá řasy zodpovědně

Přijala roli ochránců a nikoli dobyvatelů. Pracuje na dlouhodobě udržitelném rozvoji. Stejné zásady pro ni neplatí pouze v mořích a oceánech, ale také na pevnině, kde její továrny vybavené solárními technologiemi a špičkovými čističkami, získaly certifikát ECOCERT.

Ecocert pro Thalgo

Další článek v blogu


Zdroje:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Spirulina

Interní zdroje Thalgo Laboratories.