Maria Galland logo

MARIA GALLAND PARIS: Když se krása stává uměním

Colette Pierret - Maria Galland portrétVítejte ve světě MARIA GALLAND PARIS. Ve světě, kde je půvab našeho zevnějšku i našeho nitra v dokonalé harmonii. Ve světě exkluzivní péče, ve které krása není jen něco povrchního, ale je to především starost o celé tělo a o duši. Skutečná pohádka, co potěší všechny naše smysly.
Vítejte do světa, kde se každému dostane specializovaného kosmetického programu, co mu bod po bodu, místo vedle místa zrevitalizuje pleť. A to doslova od kořínků vlasů po konečky prstů. A protože nejsou na světě dva lidé stejní, nenajdete ani pleť, která by byla u všech ta samá. Každá je jedinečná právě tak, jak jsme rozdílní i my všichni. Proto svěřte péči o svou pokožku specialistkám - vyslankyním z říše krásy MARIA GALLAND PARIS!

Jak se zrodil úspěch

Se svou nevšední představou péče o pleť a o uchování její mladistvé a oslňující krásy Maria Galland, mimochodem studentka baletního umění, plně souzněla s avantgardní atmosférou 60. let. Spolu s dermatologickými odborníky Madam Galland přišla s pojetím péče, co bude stejně individualizovaná jako je pleť každého z nás. Pojetím, které je i dnes po padesáti letech bráno v kosmetickém průmyslu jako klasické.


„Pleť je jako mozaika různorodých potřeb“

MAria Galland první salon, PařížVe svém pařížském apartmá si mladá Francouzka, vlastním jménem Colette Pierret, otevřela skromné kosmetické poradenství. V něm, přesně ve stylu města módy, nabízela péči, co byla každému doslova šita na míru. Není divu, že se právě toto setkalo s ohromným úspěchem a Madam Galland brzy založila speciální kosmetické laboratoře. A nedlouho poté si mohla přímo v srdci města v ulici Chateaubriand otevřít salón krásy, kde své služby a kosmetiku už nabízela pod svým jménem MARIA GALLAND PARIS.

Za hranice Paříže do celého světa

MAria Galland salon

Po mnoha letech úspěchů se dnes pod jménem MARIA GALLAND PARIS provozuje po světě ve 40 zemích na 10 000 salónů krásy, kosmetických studií, institutů i relaxačních lázní. Za tímto úspěchem stojí inovativní duch zakladatelky Madam Galland, který prestižní značku drží stále na špici kosmetického vývoje.
V kosmetice MARIA GALLAND PARIS tak naleznete i mikročástice zlata, výtažky z kaviáru, omlazující fytohormony nebo výtažky z exotických rostlin. Kromě pěsticích produktů a balzámů nabízí i opalovací řadu či pánskou kosmetiku nebo make-up.
MARIA GALLAND PARIS je zkrátka jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako naše pleť.

Historie

 • 1963 - Uvedení modelingové masky
 • 1969 - Omlazující krém č.5
 • 1978 - Otevření prvního vlajkového salonu v Paříži na Rue De Chateaubriand
 • 1985 - Vytvoření první sluneční a tělové řady
 • 1990 - Uvedení ošetření Cocoon
 • 1991 - Představení dekorativní kosmetiky
 • 1995 - Uvedení péče Cocoon
 • 2006 - Uvedení pánské řady
 • 2007 - Přichází nová image Maria Galland a mezinárodní identita
 • 2009 - Řada Systéme Dermatologique
 • 2010 - Nová komunikační strategie Maria Galland
 • 2011 - Luxusní řada Mille, nové logo a balení produktů