Mám spoustu kamarádek a známých, které na kosmetice v životě nebyly. Důvodů je hned několik: osobní špatná zkušenost v minulosti, špatná zkušenost kamarádky v minulosti, nebo je to zkrátka nikdy nenapadlo, proč na kosmetiku vůbec chodit.

Kosmetička je vystudovaná a rozumí pokožce, proto vám dokáže profesionálně poradit.

Pokud máte s pletí problém jako např. akné, vrásky, pigmentové skvrny nebo červené fleky na obličeji, je celkem přirozené, že hledáte odbornou pomoc. Kupovat si krémy jen tak a střídat kosmetické značky podle rad blogerek nebo časopisů způsobuje často více škody než užitku.

Proč chodit na kosmetické ošetření?

Možná si říkáte, ještě mám čas, ještě nemám žádné vrásky. Kosmetika je jen pro staré dámy nebo pro puberťáky s akné…  Mám pro vás špatnou zprávu: pleť od 27 roků začíná stárnout. Všechny přirozené procesy, které do té doby běžely bezproblémově se začínají postupně zpomalovat.

Na pokožce bude výsledek v podobě hlubokých vrásek nebo ztráty pevnosti vidět až časem. Ale to už bude pozdě. Stejně jako v chřipkové sezóně nasazujeme vitamíny, i prevenci stárnutí pleti je třeba řešit dříve, než se objeví.

Thalgo doplněk stravy na vrásky CollagénePodpořte účinky ošetření v salonu doplňkem stravy. Tento omlazující koncentrát pro nápravu, prevenci stárnutí pleti a vzniku vrásek je jako elixír mládí. Vyzkoušejte Thalgo Doplněk stravy proti stárnutí a vráskám nápoj Collagéne 5000.

Kosmetické ošetření není jen o aplikaci masek a krémů s protivráskovými účinky.

Základ je masáž obličeje krku a dekoltu. Pro mě je to TEN důvod, proč na kosmetiku chodím. Neskutečně si u ní odpočinete a jako extra bonus navíc jsou blahodárné účinky na vaši pleť: okysličení, prokrvení, vyhlazení pleti apod. 

Návštěva kosmetického salónu je ale také velmi důležitá, protože jedině tam se dozvíte jaký typ pleti máte a které produkty používat a jakým způsobem. Kosmetička je vystudovaná a rozumí pleti, proto vám dokáže profesionálně poradit.

Kosmetické poradkyně v parfumeriích nebo drogériích toto vzdělání většinou ani nemají, proto volba “vhodného” produktu bývá většinou sázka do loterie - někdy to vyjde, ale někdy zase ne. Proto zbytečně nevyhazujte peníze a zajděte si nechat poradit do kosmetického salonu. Kde vám nejen poradí, ale před nákupem dostanete vzorky. Po pár dnech tak zjistíte, zda je daná péče pro vaši pleť vhodná.Kosmetické ošetření není jen o aplikaci masek a krémů s protivráskovými účinky. Vyzkoušejte salon Sensualité Beauty v Brně.

 

Jak si vybrat správnou kosmetičku?

Salónů krásy je v každém městě více než dost. Jak si tedy vybrat ten správný? 

Pokud se orientujete v kosmetických značkách, vybírejte podle toho, s čím kosmetička pracuje. V opačném případě se zeptejte na doporučení kamarádek. Anebo hledejte na internetu. Nejvíce vám prozradí první návštěva salonu, zda se stanete jeho věrnou zákaznicí:

 

  • Profesionální kosmetička s vámi musí nejprve udělat diagnostiku pleti, aby mohla správně určit typ péče
  • Doporučí vám vhodné ošetření pro vaši pleť a její aktuální stav
  • Rozumí produktům, se kterými pracuje
  • Vysvětlí vám, jak se doma o pleť starat každý den
  • A jedna rada na závěr: podívejte se na pleť kosmetičky. Ta je vizitkou jejích znalostí.

 

Pak už hrají roli malé detaily jako hezké prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. Svíčky, relaxační hudba, příjemné teplo, čaj po kosmetice

Závěrem

Ošetření nabije novou energií nejen vaši pleť, ale také tělo. Odpočinete si a krásnější pleť vám dodá nové sebevědomí.

Investice do kvalitní péče, kterou přímo pro vás vybral odborník na pleť se vám časem vrátí. Důležité je vytrvat a pravidelně následovat rady kosmetičky. Když půjdete jednou měsíčně do fitka, tak se zázraků také nedočkáte. :) 

Do e-shopuDalší článek v blogu