Stárnutí ovlivňuje tělo i mysl. Využijte toho!

Možná však musíte svému vzhledu i naladění věnovat zvýšenou péči, abyste se cítila i po 50 letech stále krásná. A to především kvůli hormonálním změnám. Dobře známé negativní aspekty menopauzy jako jsou změny nálad, návaly horka a nárůst váhy můžete v této fázi života kompenzovat pozitivně. A čím?

Hledejte svoji vášeň a svobodu. Ovlivňujte budoucnost.

aktivní stárnutí dle kosmetiky Maria GallandZralá pleť si zaslouží profesionální a účinnou péči. Kosmetika Maria Galland harmonizuje Vaše tělo a mysl.

 

Vždyť přece dlouhá léta přirozeně rozvíjíte svoji moudrost, vyrovnanost a sebevědomí.  Dobře znáte své silné a slabé stránky. Jste paní svého volného času. Nemusíte se starat o děti a roztomilá vnoučata za krátkou dobu vrátíte jejich unaveným matkám.  Pomalu se loučíte s nespoutanou mladicí, kterou jste doteď byla, a vstupujete do role moudré ženy.

Řekněte „ano“ životu. „Ano“ svému věku.

Buďte aktivní! Sport je nejen prevencí stárnutí těla, ale také pleti. Pleť, která má dostatečný přísun krve je růžovější, svěžejší, zdravější a mladší. To potvrzuje i profesor Bernd Kleine-Gunk v rozhovoru pro Marii Galland.

Jak probíhá proces stárnutí?

V případě pleti se projevuje stárnutí na dvou úrovních: vnější a vnitřní. Vnější ovlivňuje především UV záření, kouření, znečištění životního prostředí, jídlo a životní styl.

UV záření je zodpovědné za téměř 80 % procesu stárnutí na externí úrovni. UV záření je zodpovědné za téměř 80 % procesu stárnutí na externí úrovni. Proto se považuje za nejdůležitější faktor. (Jouni Uitto, 1997)

Mechanismus stárnutí na vnitřní úrovni je určený genetickou predispozicí a interním stavem. Zde hrají hormonální změny zásadní roli. Charakteristický je úbytek tkáně a snížení koncentrace kyseliny hyaluronové. Mazové žlázy produkují méně mazu a potní žlázy méně potu. To má za následek vysušování nebo přehřívání pleti. Na hojně opalovaných partiích vzniká tzv. solární elastóza. Taková tvář vypadá jako ošlehaná větrem.

 

Kolagenová struktura pleti se pomalu bortí, což má za následek tvorbu vrásek a slabou soudržnost buněk pleti. Ta se postupně ztenčuje a ztrácí svoji sílu a pružnost. Vaší zralé pleti bude vyhovovat spíše lehká a intenzivní kosmetika.

 

pigmentové skvnry na pletiNa opalovaných místech se začínají objevovat pigmentové skvrny: stařecké, jaterní skvrny nebo lentigo.

Řešením pro zralou pleť od 50 let věku mohou být právě peptidy a kmenové buňky obsažené v nové řadě Activ´Age kosmetické značky Maria Galland.

Kosmetická péče pro aktivaci krásy

Bernd Kleine-Gunk

„Společně s věkem roste i potřeba kombinovat účinnou pleťovou kosmetiku a ošetření s několika denními zvyky, což přispívá k prodloužení krásy ženy.“


Prof. Dr. med. Bernd Kleine-Gunk,
expert v péči proti stárnutí a president světově uznávané německé společnosti pro medicínu proti stárnutí German Society of Anti-Aging Medicine’ (GSAAM)

Inovativní přírodní ingredience

Rostlinné peptidy aktivují přirozený nápravný proces pleti, vyhlazují vrásky, zpevňují a zesilují pleť. Hydratují a chrání proti volným radikálům.  Pleťová péče Activ´Age obsahuje peptidy extrahované z listu artičoku a kvetoucího tabáku.

Kmenové buňky čistě rostlinného původu patří mezi nejúčinnější aktivní látky v kosmetice. Produkty Activ´Age obsahují buňky extrahované z rajčatových listů, malin a fazolí. Posilují přirozené funkce pleťových buněk. Navíc chrání proti znečištění a poškození UV zářením a oxidativním stresem. Detoxikují a zvyšují buněčnou aktivitu. Zároveň rozjasňují a posilují pleť.

řada kosmetiky proti stárnutí Activ´AgeProdukty řady Activ´Age mají prokázané účinky proti stárnutí a pomohou prodloužit krásu Vaší pleti.

V našem salonu Sensualité Beauty si můžete dopřát jedno z harmonizujících ošetření Maria Galland, do kterého zahrneme produkty řady Activ´Age dle potřeb Vaší pleti.

Jedná se o:
Pleťové ošetření se zahřívací modelační maskou s liftingovým účinkem
Relaxační a antistresové pleťové ošetření Cocoon Mask s pěnovou maskou
Osvěžující a revitalizační pleťové ošetření Thalasso

salonní ošetření zralé pleti proti stárnutíKaždé z těchto ošetření zahrnuje exkluzivní rituál Activ´Age, ke kterému se používají dva chladivé masážní rollery.

Další článek v blogu