OK
KÉRASTASE Touche Chromatique vlasová kúra pro oživení barvy

KÉRASTASE Touche Chromatique vlasová kúra pro oživení barvy 5 minut

Bledne Vaše barva rychleji než odrůstá? Díky vlasové péči, která zesiluje barevné odlesky, můžete odstín oživit a oddálit tak další barvení.

KE205ZEOT2000101Bledne Vaše barva rychleji než odrůstá? Díky vlasové péči, která zesiluje barevné odlesky, můžete odstín oživit a oddálit tak další barvení.
5 minut |Na objednávku
350 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE205Z

Bledne Vaše barva rychleji než odrůstá? Díky vlasové péči, která zesiluje barevné odlesky, můžete odstín oživit a oddálit tak další barvení.

Vlasová kúra pro oživení barvy Touche Chromatique viditelně rozzáří barvu Vašich vlasů a Vy můžete s klidem počkat na termín příštího barvení odrostů. Některé odstíny jsou zvlášť náchylné k vyblednutí a Kérastase proto nabízí kúru v barvách: červená, studená blond, studená hnědá a měděná. Touche Chromatic je inkoust v kapkách, který se přidává do masky na vlasy Masque Chromatique.

Touche Chromatic je vlasová péče s obsahem inkoustu pro oživení barvy vlasů. Zesiluje červené odlesky, prodlužuje trvanlivost barvy a dodává jí třpytivý jas. Zajišťuje stejnoměrnost odstínu vlasů.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonech a spa Sensualité dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekZvýraznění barvy | Lesk
Značka / VýrobceKérastase