• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Vlasová kúra na míru Kérastase Fusio-Dose

Vlasová kúra na míru Kérastase Fusio-Dose

Jedinečná intenzivní péče na míru řeší vaše problémy. Speciální vlasové koncentráty namícháme v salonu přímo pro momentální stav a typ vašich vlasů.

KE0101ZG6D2000101Jedinečná intenzivní péče na míru řeší vaše problémy. Speciální vlasové koncentráty namícháme v salonu přímo pro momentální stav a typ vašich vlasů.
|Na objednávku
350 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0101Z

Jedinečná intenzivní péče na míru řeší vaše problémy. Speciální vlasové koncentráty namícháme v salonu přímo pro momentální stav a typ vašich vlasů.

Vlasová kúra Fusio-Dose přínáší péči na míru aktuálním potřebám vašich vlasů. Dle typu a stavu vlasů a pokožky vybereme ty nejvhodnější z řady speciálních koncentrátů a boosterů, které se spolu smísí. Obsahují ty nejúčinnější aktivní látky, které okamžitě a dlouhodobě mění vlasové vlákno. Máme odpověď na každý problém.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, ošetření koncentráty Fusio-Dose, finální úpravu. K péči používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Nejmodernější technologie a trendy přináší také klasická profesionální značka L´Oréal.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekRegenerace
Značka / VýrobceKérastase