OK
L´ORÉAL Ochranná a posilujicí vlasová kúra Smartbond

L´ORÉAL Ochranná a posilujicí vlasová kúra Smartbond 15 minut

Systém vlasové péče pro posílení a ochranu přinese Vašim vlasům sílu, zdravý vzhled a lesk. Pěstujte krásné vlasy společně se svou kadeřnicí.

KE0202ZEHN2000101Systém vlasové péče pro posílení a ochranu přinese Vašim vlasům sílu, zdravý vzhled a lesk. Pěstujte krásné vlasy společně se svou kadeřnicí.
15 minut |Na objednávku
250 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0202Z

Systém vlasové péče pro posílení a ochranu přinese Vašim vlasům sílu, zdravý vzhled a lesk. Pěstujte krásné vlasy společně se svou kadeřnicí.

Ochranná a posilujicí vlasová kúra Smartbond značky L´Oréal pomáhá poškozeným, citlivým, mdlým, barveným, melírovaným a odbarvovaným vlasům. Kúra Smartbond umí posílit, zvýšit odolnost, zjemnit a přidat vlasům lesk. Jedná se o jedinečný systém, který chrání a posiluje vlasy během kadeřnických výkonů jako je barvení a odbarvování. Systém sestává ze tří komponentů. První dva se používají v salonech a třetí je k domácímu použití. Velmi snadno se používá a adaptuje do Vaší denní péče o vlasy.

Cena se účtuje dle spotřebovaného materiálu po 100 Kč za 1 dávku.

Profesionální značka L´Oréal je světovým lídrem v oblasti kosmetické péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonech a spa Sensualité dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:
03.12.2018

Smartbond nepatří pod kerastase ODPOVĚĎ SENSUALITÉ: Děkujeme za upozornění a opravujeme název produktu.

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekPosílení | Lesk | Ochrana
Značka / VýrobceL´Oréal