• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Dámský společenský účes

Dámský společenský účes dlouhé vlasy 120 minut

Čeká vás slavnostní událost a netroufnete si sama na perfektní účes? Pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější k vašim šatům a typu vlasů.

KE0018ZBRM0000101Čeká vás slavnostní událost a netroufnete si sama na perfektní účes? Pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější k vašim šatům a typu vlasů.
dlouhé vlasy 120 minut |Na objednávku
1 190 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0018Z

Čeká vás slavnostní událost a netroufnete si sama na perfektní účes? Pomůžeme vám vybrat ten nejvhodnější k vašim šatům a typu vlasů.

Společenské účesy jsou pro nás radostnou hrou. Doporučíme vám ten nejlepší účes a k tvorbě použijeme profesionální vlasovou kosmetiku Kérastase. Přijďte v dostatečném předstihu a vyladíme i barvu a střih vašich vlasů.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, finální úpravu a styling. K péči používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Nejmodernější technologie a trendy přináší také klasická profesionální značka L´Oréal.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekTvarování
Značka / VýrobceKérastase