https://www.sensualite.cz/pictureprovider.aspx?z=590&picture_id=2LH2000101DEPILACE zad teplým voskem pro muže

DEPILACE zad teplým voskem pro mužeKontakt pro objednání

Cejl 107
Brno

Otevírací doba: Po–Pá: 9–19 hod.
Telefon: +420 533 433 369, 736 499 170
E-mail: recepce@sensualite.cz
Kód SL281
EAN 

Již se nebudete muset stydět za vaše chloupky na zádech. Provádíme depilaci, která odstraňuje kořínky chloupků i s cibulkou. Oslabuje růst chloupků.

Depilaci zad pro muže provádíme teplým voskem. Jedná se o nejrozšířenější a 100 % přírodní metodu pohodlného odstraňování nežádoucího ochlupení. Depilace teplým voskem nedráždí pokožku. Jeho výhoda je vytržení kořínku i s cibulkou. Tím se přeruší růst a chloupky pozbydou svoji sílu. Pokožka zůstane hladká až 6 týdnů. Chloupky časem zjemní nebo i přestanou růst.

Postup ošetření:
Příjemný hřejivý vosk naneseme na depilovanou plochu. Na něj přitiskneme depilační proužek a rychlým trhnutím proti směru růstu odstraníme chloupky. Díky zkušenostem našich profesionálních kosmetiček pro vás bude ošetření co možná nejpříjemnější. Depilovanou pokožku náležitě ošetříme vhodným produktem. Zbytky vosku jemně odstraníme. Aplikujeme produkty s protizánětlivými a zklidňujícími vlastnostmi.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.
 

OblastZáda
Potřebný čas k ošetření30 minut
Druh ošetřeníDepilace
UrčeníMuži
ÚčinekDepilace

Hodnocení a recenze

Naše exklusivní nabídka

Vyzkoušejte tento parfém

Po celé České republice máte nyní možnost vyzkoušet všechny produkty, jež Sensualité nabízí.

Přehled prodejen

Věrnostní program na zboží i na služby.

Buďte s námi, býváme štědří

Registrovat se

Salon sensualité

Vlastní spa & beauty salon s kadeřnictvím v Brně

Přijďte si odpočinout
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.