• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Pedikúra kombinovaná

Pedikúra kombinovaná 60 minut

Ošetření kombinuje to nejlepší z přístrojové a klasické pedikúry - vodní lázeň, obroušení přístrojem a relaxační masáž chodidel. Vaše nohy to ocení!

PED688XK1000101Ošetření kombinuje to nejlepší z přístrojové a klasické pedikúry - vodní lázeň, obroušení přístrojem a relaxační masáž chodidel. Vaše nohy to ocení!
60 minut |Na objednávku
850 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: PED68

Ošetření kombinuje to nejlepší z přístrojové a klasické pedikúry - vodní lázeň, obroušení přístrojem a relaxační masáž chodidel. Vaše nohy to ocení!

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Kombinovaná pedikúra přináší vašim nohám benefity přístrojového a klasického ošetření. Vaše chodidla po ní budou nejen ošetřená a krásná, ale také příjemně odpočatá.

Pedikérka vám připraví teplou lázeň na nohy se změkčujícími přísadami, při které si příjemně odpočinete. Poté odstraní změklé otlaky, mozoly, kuří oka a zrohovatělou kůži skalpelem a bruskou. Pedikúra přístrojem je velmi šetrná a chodidla jsou krásně hladká. Pedikérka dále upraví nehty a ošetří jejich okolí. Pomůže vám dle potřeby se zarůstajícími, zdeformovanými či poškozenými nehty. Na závěr si užijete relaxační masáž chodidel, při které pedikérka použije krém či olej na zjemnění pokožky.

Doporučujeme pravidelnou pedikúru ideálně každý měsíc. Tak bude suchá zrohovatělá kůže narůstat pomaleji. Přístrojová pedikúra je také pomocníkem k ošetření nehtů napadených plísní.

Recenze produktu

Hodnocení:
17.05.2017

Pedikůra byla v pořádku, nicméně i s nalakovaním nehtů trvala max. 40 minut. Vzhledem k tomu, že jsem měla objednanou 60 minutovou kombinovanou pedikůru, v jejíž ceně byla zahrnuta relaxační masáž, která ovšem nebyla provedena, byla tato návštěva pro mě bohužel zklamáním.

Vlastnosti produktu

UrčeníŽeny
OblastNohy | Nehty
Druh ošetřeníPedikúra

Související produkty