OK
Epilace hrudníku včetně břicha voskem Lycon pro muže

Epilace hrudníku včetně břicha voskem Lycon pro muže 30 minut

Pokud toužíte po hladkém břiše a hrudníku, máme pro vás řešení. Epilací voskem Lycon docílíte hladké pokožky bez bolesti a podráždění.

LYC16UKX9000101Pokud toužíte po hladkém břiše a hrudníku, máme pro vás řešení. Epilací voskem Lycon docílíte hladké pokožky bez bolesti a podráždění.
30 minut |Na objednávku
500 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: LYC16

Pokud toužíte po hladkém břiše a hrudníku, máme pro vás řešení. Epilací voskem Lycon docílíte hladké pokožky bez bolesti a podráždění.

Epilaci provádíme voskem Lycon. A v čem je výjimečný? Před ošetřením se pokožka natírá olejem, proto se vosk nepřilepí a při strhávání nebolí. Na pokožce je příjemně teplý a nepálí jako běžné vosky.

Australské vosky Lycon jsou jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků a používají je špičkové kosmetické salony a SPA po celém světě. Lycon je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality a my jsme se rozhodli dopřát tu nejvyšší kvalitu i Vám.

Lycon k výrobě používá jen ty nejkvalitnější pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Lycon vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších a nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek. Odstraňuje všechny typy chloupků a nijak nedráždí pokožku. Oproti standardním voskům je nezvykle pružný a ohebný, čímž se epilace stává téměř bezbolestnou.
Přijďte vyzkoušet ten rozdíl. Epilaci Lycon si zamilujete stejně jako Victoria Beckham, Sienna Miller nebo Minnie Driver. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků.

Postup ošetření: Pokožku nejdříve očistíme tonikem a aplikujeme předepilační ochranný olej, který vmasírujeme do pokožky. Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Následně naneseme vosk, který bude příjemně teplý. Po zaschnutí vosk odstraníme jediným tahem spolu se všemi nežádoucími chloupky. Po dokončení epilace oblast očistíme tonikem a aplikujeme poepilační péči.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastHruď
Potřebný čas k ošetření30 minut
Druh ošetřeníDepilace
UrčeníMuži
ÚčinekDepilace

Další produkty

Epilace horního rtu voskem Lycon
Na objednávku
200 Kč
Epilace celého obličeje voskem Lycon
Na objednávku
650 Kč
Epilace obočí a horního rtu voskem Lycon
Na objednávku
400 Kč
Epilace brady voskem LYCON
Na objednávku
200 Kč
Epilace obočí voskem Lycon
Na objednávku
250 Kč
Epilace celých nohou voskem Lycon
Na objednávku
900 Kč
Epilace obočí voskem Lycon a barvení
Na objednávku
400 Kč