OK
Epilace obočí a horního rtu voskem Lycon

Epilace obočí a horního rtu voskem Lycon 15 minut

Sametově hladkou pokožku okolo rtů a dokonale tvarované obočí si můžete dopřát v rámci jediné návštěvy a za zvýhodněnou cenu.

LYC4HKX9000101Sametově hladkou pokožku okolo rtů a dokonale tvarované obočí si můžete dopřát v rámci jediné návštěvy a za zvýhodněnou cenu.
15 minut |Na objednávku
400 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: LYC4

Sametově hladkou pokožku okolo rtů a dokonale tvarované obočí si můžete dopřát v rámci jediné návštěvy a za zvýhodněnou cenu.

Epilaci horního rtu i epilaci obočí provádíme krémovým voskem Lycon. A v čem je výjimečný? Před ošetřením se pokožka natírá olejem, proto se vosk nepřilepí a při strhávání nebolí. Na pokožce je příjemně teplý a nepálí jako běžné vosky.

Australské vosky Lycon jsou jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků a používají je špičkové kosmetické salony a SPA po celém světě. Lycon je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality a my jsme se rozhodli dopřát tu nejvyšší kvalitu i Vám.

Lycon k výrobě používá jen ty nejkvalitnější pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Lycon vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších a nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek. Krémový vosk Lycon je speciálně vyvinut pro epilaci citlivých oblastí těla jako je obličej, podpaží nebo třísla. Odstraňuje všechny typy chloupků a nijak nedráždí pokožku. Oproti standardním voskům je nezvykle pružný a ohebný, čímž se epilace stává téměř bezbolestnou.
Přijďte vyzkoušet ten rozdíl. Epilaci Lycon si zamilujete stejně jako Victoria Beckham, Sienna Miller nebo Minnie Driver. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků.

Postup ošetření: Pokožku okolo rtů a obočí nejdříve očistíme tonikem a aplikujeme předepilační ochranný olej, který vmasírujeme do pokožky. Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Následně naneseme vosk, který bude příjemně teplý. Po zaschnutí vosk odstraníme jediným tahem spolu se všemi nežádoucími chloupky. Po dokončení epilace oblast očistíme tonikem a aplikujeme poepilační péči.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastRty | Obočí
Potřebný čas k ošetření15 minut
Druh ošetřeníDepilace
UrčeníŽeny
ÚčinekDepilace

Další produkty

Epilace horního rtu voskem Lycon
Na objednávku
200 Kč
Epilace tváře voskem Lycon
Na objednávku
250 Kč
Epilace paží a rukou voskem Lycon
Na objednávku
400 Kč
Epilace obočí voskem Lycon
Na objednávku
250 Kč
Epilace brady voskem LYCON
Na objednávku
200 Kč
Epilace celých nohou voskem Lycon
Na objednávku
900 Kč
Epilace obočí voskem Lycon a barvení
Na objednávku
400 Kč