• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
BEAUTY DAY 3  - relaxační balíček s kompletní péčí o pleť, tělo a vlasy

BEAUTY DAY 3 - relaxační balíček s kompletní péčí o pleť, tělo a vlasy 4,5 hodiny

Užijte si svůj den krásy! Budeme Vás hýčkat jako princeznu. Odpočinete si při relaxační masáži a my se postaráme o vaši pleť, účes, ruce i nohy.

BD3FKTC000101Užijte si svůj den krásy! Budeme Vás hýčkat jako princeznu. Odpočinete si při relaxační masáži a my se postaráme o vaši pleť, účes, ruce i nohy.
4,5 hodiny |Na objednávku
5 950 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: BD3

Užijte si svůj den krásy! Budeme Vás hýčkat jako princeznu. Odpočinete si při relaxační masáži a my se postaráme o vaši pleť, účes, ruce i nohy.

Dárkový poukaz na kosmetické ošetření Beauty Day

Darujte Beauty Day
prostřednictvím dárkového poukazu
do salonu Sensualité Beauty

Chcete uvést přání? Napište ho do kolonky v objednávce.
Poukazy posíláme poštou nebo si je můžete vyzvednout v salonu Sensualité Beauty. Poukazy neposíláme na dobírku. Nejrychlejší je platba kartou. Spěcháte? Připište do poznámky v objednávce, že žádáte o zaslání e-mailem. Pošleme ho hned po obdržení platby.
Platnost je omezená na 6 měsíců. Poukaz lze uplatnit na služby v aktuální nabídce salonu platné v době uplatnění. Vyhrazujeme si právo na změnu nabídky služeb a případné nesrovnalosti se službou nakoupenou předem vyřídí k Vaší spokojenosti. Protože Vy jste pro nás důležití!

 

Balíčky Beauty Day jsme navrhli pro ženy, které se chystají na důležitou událost nebo se prostě jen chtějí líbit. Nemají však tolik času, aby mohly docházet na každou službu zvlášť. Postaráme se, abyste dostala to nejlepší, co právě potřebujete během jedné návštěvy a navíc za výhodnější cenu.

Beauty Day 3 zahrnuje tyto služby:
- kosmetické ošetření přímo na míru vašemu typu pleti
- úprava obočí pro krásný pohled
- manikúra včetně lakování nehtů
- pedikúra včetně lakování nehtů
- mytí a finální úprava vlasů 
- relaxační masáž Mer des Indes

Celá procedura trvá 4,5 hodiny. Během té doby Vám naservírujeme občerstvení, kávu i džus v ceně. Vašim úkolem bude pouze užívat si naši péči.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu