• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
THALGO SPA rituál Pacifik - relaxační tělová masáž

THALGO SPA rituál Pacifik - relaxační tělová masáž 90 minut

Užijte si dokonalou relaxaci a zastavte se na exotických místech v tichomoří. Ostrovní peeling a masáž s Monoi olejem uvolní tělo i mysl.

Thalgo TH86000Z9VO0000101Užijte si dokonalou relaxaci a zastavte se na exotických místech v tichomoří. Ostrovní peeling a masáž s Monoi olejem uvolní tělo i mysl.
90 minut |Na objednávku
2 490 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TH86000Z

Užijte si dokonalou relaxaci a zastavte se na exotických místech v tichomoří. Ostrovní peeling a masáž s Monoi olejem uvolní tělo i mysl.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Spa rituál Iles Pacifique vás vezme na exotickou cestu po nejkrásnějších ostrovech Tichého oceánu. Oddejte se vůni posvátného oleje Monoi a užijte si dokonalou relaxaci a uvolnění během spa rituálu v salonu krásy.

Ošetření je pro každého, kdo hledá maximální relaxaci s opojnou exotickou vůní tichomoří. Pokožka bude hladká, vyživená a provoněná. Tělo i mysl budou uvolněné a zrelaxované.

Postup ošetření:
Spa rituál je zahájen uvítacím ceremoniálem. Zastavíme se na ostrově bílého písku, Bora Bora, kde následuje peeling celého těla s Ostrovním tělovým peelingem Iles Pacifique. Kombinace bílého písku z ostrova Bora Bora, mořské soli a kokosových skořápek zanechá pokožku dokonale hladkou a vyživenou.

Další zastávkou je ostrov vanilky, Taha´a. Vaše tělo se uvolní na relaxační Mahana masáži s Monoi olejem a pytlíčky s teplým pískem. Dokonalá kombinace masáže s rytmickými prvky lomi-lomi a tepla pytlíčků Tuiponos relaxuje a uvolňuje tělo i mysl. Monoi masážní olej zanechává pokožku sametově jemnou, vyživenou a pružnou. Provoní pokožku exotickou, nasládlou ostrovní vůní se slunnými tóny monoi (gardénie, kokos) a vanilky.
V závěru ošetření vás terapeut provede obřadem probuzení s jemnou masáží.

Produkty obsahují zelenou makrořasu Caulerpa Lentillifera z mělkých a klidných vod Tichého oceánu. Je bohatá na vysoce hydratační xylózu, výživné aminokyseliny a remineralizační stopové prvky.

Oddejte se vůni posvátného oleje Monoi a užijte si nejen spa rituál v salonu krásy, ale i produkty na domácí použití. Produkty za řady lles Pacifique vám pomohou uvolnit a zrelaxovat tělo a odbourat napětí každodenního života.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření90 minut
Druh ošetřeníTělové ošetření
ÚčinekRelaxace | Exfoliace | Hydratace | Masáž
Věk25+ | 35+ | 45+
Značka / VýrobceThalgo