• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
THALGO SPA rituál Mer des Indes - tělové ošetření s relaxační masáží

THALGO SPA rituál Mer des Indes - tělové ošetření s relaxační masáží 90 minut

Spa rituál Mer des Indes inspirovaný ájurvédou vás přenese do posvátné země. Harmonizující rituál, obnovující celkovou rovnováhu těla i mysli.

Thalgo TH51200ZMO00000101Spa rituál Mer des Indes inspirovaný ájurvédou vás přenese do posvátné země. Harmonizující rituál, obnovující celkovou rovnováhu těla i mysli.
90 minut |Na objednávku
2 490 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TH51200Z

Spa rituál Mer des Indes inspirovaný ájurvédou vás přenese do posvátné země. Harmonizující rituál, obnovující celkovou rovnováhu těla i mysli.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Každodenní stresory brání volnému proudění vitální energie, což ovlivňuje funkce orgánů a může vést ke zdravotním problémům, bolestem, zánětům nebo fyzické nerovnováze. Ájurvédská terapie umožňuje napravit energetickou nerovnováhu a obnovit cirkulaci prány (vitální energie) ve všech částech těla.

Ošetření kombinuje 3 specifické dovednosti pro obnovení celkové harmonie těla a mysli:

Marma terapie umožňuje odblokování energetických bodů a napomáhá ke správnému proudění prány v těle. Thalgo přizvalo odborníka na ájurvédskou masáž (Nordine Meguellati), aby vyvinul masáž Mer des Indes. Tato nová masáž propojuje umění marma a jógy pro harmonizaci těla a mysli. Thalgo pro tuto masáž vybralo 19 hlavních marma bodů, na kterých terapeut pracuje jemně dlaní. Tato technika umožňuje odblokování energetických křižovatek a napomůže proudění prány.

Jóga umožňuje proudění prány rozptýlit po těle. Thalgo do masáže začlenilo jógová protažení všech částí těla. Touto technikou je zakončena každá fáze masáže pro maximalizaci pocitu harmonie mezi tělem a myslí.

Hudební terapie umocňuje pocit úniku. Thalgo oslovilo hudebního specialistu, aby složil hudbu specifickou pro rituál Mer des Indes. V souladu s jednotlivými fázemi protokolu vytvořil specifické hudební frekvence, které umocňují pocit úniku a vybízí k meditaci.

Postup ošetření:
Spa rituál je zahájen uvítacím ceremoniálem. Poté následuje peeling celého těla pomocí Zázvorového tělového peelingu. Exfoliační pasta s obsahem zázvorového prášku, cukru a soli, taje na pokožce a zanechá ji vyhlazenou a jemnou.

Následuje harmonizující masáž se Zklidňujícím olejem. Během masáže terapeut jemně působí na hlavní energetické křižovatky, aby je odblokoval a podpořil proudění vitální energie v těle. Každou fázi masáže zakončí jógovým protažením pro celkové obnovení rovnováhy těla a mysli. Závěrečnou fází je masáž obličeje. Zklidňující masážní olej se sezamovým olejem a esenciálními oleji vyživí i tu nejsušší pokožku a zahalí ji ochranným pláštěm. Pokožku jemně provoní ambrovou vůní santalového dřeva.
V závěru ošetření vás terapeut provede obřadem probuzení s jemnou masáží. Poté si můžete vypít bylinný čaj pro zklidnění a relaxaci.

Produkty obsahují harmonizující mořský komplex. Skládá se z červené indické řasy s vysokým obsahem omega 3 a 6 mastných kyselin pro výživu pokožky. Dále obsahuje 100% přírodní esenciální oleje z koriandru, cypřiše a šalvěje, které působí relaxačně a proti fyzické a duševní únavě.
Oddejte se harmonizujícímu rituálu nejen v salonu krásy, ale i v pohodlí domova. Produkty z řady Mer des Indes vám pomohou uvolnit napětí a obnovit celkovou rovnováhu těla i mysli každý den.

Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.

Recenze produktu

Hodnocení:
30.03.2017

Luxusní relaxace

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření90 minut
Druh ošetřeníTělové ošetření
Věk25+ | 35+ | 45+
ÚčinekExfoliace | Zjemnění | Masáž | Relaxace
Značka / VýrobceThalgo