• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
THALGO Body Sculpt tělové ošetření na zpevnění a celulitidu

THALGO Body Sculpt tělové ošetření na zpevnění a celulitidu 6 zón 75 minut

Jedinečné tělové ošetření pro nápravu celulitidy a zpevnění pokožky se speciální masáží zeštíhlujícími baňkami Body Palp. Verze Deluxe 75 minut.

Thalgo TH8903GKZ2000101Jedinečné tělové ošetření pro nápravu celulitidy a zpevnění pokožky se speciální masáží zeštíhlujícími baňkami Body Palp. Verze Deluxe 75 minut.
6 zón 75 minut |Na objednávku
2 130 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: TH8903

Jedinečné tělové ošetření pro nápravu celulitidy a zpevnění pokožky se speciální masáží zeštíhlujícími baňkami Body Palp. Verze Deluxe 75 minut.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Tělové ošetření Body Sculpt Deluxe 75 minut na celulitidu a zpevnění si nastavíte na míru Vašim potřebám. Tato verze je pro všechny uvedené zóny:
Břicho / pas
Kolena / stehna
Boky / hýždě
Záda
Paže
Lýtka / kotníky

Maximální účinky ošetření zajišťuje speciálně vyvinutá technika Body Palp s manuálním, masážním, lift & roll nástrojem - zeštíhlujícími baňkami. Baňky zvyšují sílu terapeutových tahů až desetinásobně. K masáži se používá Zeštíhlující masážní koncentrát v sobě koncentruje zeštíhlující a zpevňující aktivní látky.

Postup ošetření:
Před masáží dle výběru provádíme exfoliaci pokožky Přípravným zeštíhlujícím peelingem nebo aplikujeme Zeštíhlující nebo Zpevňující zábal. Po masáži Body Palp nanášíme dle výběru Kompletní korektor celulitidy nebo Intenzivní zpevňující krém.

Produkty obsahují tyto aktivní látky:
- Technologie Oxy Active využívá zeštíhlující komplex s dvojím účinkem: na obnovu okysličení + redukci adipocytů. Komplex obsahuje hnědou řasu fucus, která zvyšuje buněčné dýchání a snižuje lipogenezi. Dále obsahuje asijskou bylinu coleus forskohlii, která zvyšuje vazodilataci a lipolýzu.

- Technologie Sculpt Active využívá zpevňující komplex, díky němuž napravuje pokožku na 3 úrovních: epidermis + DEJ (dermoepidermální junkce) + dermis. Komplex obsahuje mořské silicium, které zvyšuje buněčnou obnovu a snižuje rigidifikaci. Dále obsahuje komplex planktonu pro zvýšení syntézy proteinů a okysličení v DEJ.


Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonech a spa Sensualité dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastStehna | Bříško | Paže | Záda | Hýždě | Nohy
Potřebný čas k ošetření75 minut
Druh ošetřeníTělové ošetření
Věk25+ | 35+ | 45+
UrčeníŽeny
ÚčinekCelulitida | Zpevnění
Značka / VýrobceThalgo