OK
MASÁŽ Relaxační masáž hlavy, šíje a obličeje

MASÁŽ Relaxační masáž hlavy, šíje a obličeje 30 minut

Potřebujete si vyčistit hlavu? Zlobí vás nespavost či migrény? Masáž hlavy a šíje je naprostým blahem. Uvolní svaly, krční páteř a relaxuje mysl.

Thalgo M05JNO2000101Potřebujete si vyčistit hlavu? Zlobí vás nespavost či migrény? Masáž hlavy a šíje je naprostým blahem. Uvolní svaly, krční páteř a relaxuje mysl.
30 minut |Na objednávku
460 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M05

Potřebujete si vyčistit hlavu? Zlobí vás nespavost či migrény? Masáž hlavy a šíje je naprostým blahem. Uvolní svaly, krční páteř a relaxuje mysl.

Masáž si můžete objednat i jako dárek formou dárkového poukazu. Spěcháte? Napište do poznámky v objednávce, že žádáte zaslání poukazu e-mailem. Pošleme vám ho hned, jakmile obdržíme platbu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Relaxační masáž hlavy, šíje a obličeje dokonale uvolňuje tělo i mysl. Přináší rovnováhu celé bytosti. Nechejte rozplynout své starosti a stres v tomto zklidňujícím a relaxačním rituálu.

Masáž obličeje a vlasové pokožky společně s masáží šíje dokonale uvolňuje svalové napětí a blokády krční páteře. Masáž aktivuje energetické body, působí antistresově a relaxačně. Je blahodárná pro klienty trpící na bolesti hlavy a migrény. Pozitivně ovlivňuje smysly - sluch, zrak a chuť. Díky stimulaci reflexních bodů prospívá i dalším orgánům v těle. Zvyšuje kvalitu spánku, energii a bdělost během dne. Podporuje mikrocirkulaci, což vede ke snížení otoků v obličeji, prokrvení vlasové pokožky, vypnutí pleti a redukci vrásek. Ulevuje od bolesti, zklidňuje a vyživuje podrážděnou a suchou pokožku hlavy. Před samotnou masáží promluvte s terapeutem o Vašich představách, problémech nebo možných kontraindikacích.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastHlava
Potřebný čas k ošetření30 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Relaxace | Regenerace