OK
MARIA GALLAND Rozjasňujicí pleťové ošetření Lumin´Éclat

MARIA GALLAND Rozjasňujicí pleťové ošetření Lumin´Éclat 75 minut

Řekněte "ano" jasné pleti a pulzujícímu životu! Ošetření Lumin´Éclat přináší okouzlující jas a zdravou barvu unavené pleti s prvními znaky stárnutí.

Maria Galland MG0022EDT2000101Řekněte "ano" jasné pleti a pulzujícímu životu! Ošetření Lumin´Éclat přináší okouzlující jas a zdravou barvu unavené pleti s prvními znaky stárnutí.
75 minut |Na objednávku
2 400 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: MG0022

Řekněte "ano" jasné pleti a pulzujícímu životu! Ošetření Lumin´Éclat přináší okouzlující jas a zdravou barvu unavené pleti s prvními znaky stárnutí.

Inovativní Rozjasňujicí pleťové ošetření Lumin´Éclat Maria Galland přináší rozjasnění a novou energii pleti aktivních žen 30+, jejichž pleť vypadá unaveně, mdle a začíná stárnout. Přináší intenzivní čištění a masážní techniky. Okamžitě osvěžuje unavenou pleť a dodává jí mladistvý jas a hedvábný vzhled. Minimalizuje první vrásky. Speciální masážní tahy intenzivně podporují energii a navrací pleti rovnováhu. Pomáhají rekonstruovat kolagen a elastinová vlákna, tvaruje pleť a pomáhá odplavovat toxiny.

Popis ošetření:
Kosmetická terapeutka salonu Sensualité Beauty provede uvítací relaxační rituál, který Vás odpojí od starostí všedního dne. Provede intenzivní odlíčení obličeje, krku a dekoltu a hloubkovou exfoliaci Jemnou krémovou maskou 2Jemným peelingovým krémem 41 a Jemným pleťovým peelingem 66, která odstraní všechny odumřelé buňky. Po tonizaci terapeutka aplikuje speciální profesionální booster aktivních látek 33, provede masáž Rozjasňujícím pleťovým sérem Lumin´Éclat 340Rozjasňujícím hedvábným krémem Lumin´Éclat 360. Zcela nová masáž byla vytvořena jen pro toto ošetření. Skládá se ze speciálních tahů a poštipů, které podporují jas a bojují proti prvním známkám stárnutí. Na oční okolí aplikuje Chladivou masku na oční kontury 95. Během působení Rozjasňující a omlazující masky Lumin´Éclat 3/380 provede uvolňující masáž hlavy. Následuje nanesení nejvhodnějšího elixíru Ultim´Boost . Poté aplikace Rozjasňujicího séra Lumin´Éclat 340 a relaxační masáž Hedvábným krémem Lumin´Éclat 360. Rituál je ukončen blahodárnou finální relaxací.

Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris nám již přes 50 let přináší harmonii vnitřní a vnější krásy. Produkty a ošetření jsou vyvíjeny ve spolupráci s největšími experty dermatologie. Úspěch této kosmetické značky je založen na letité tradici a umění inovace, které z ní činí jednu z nejmodernějších kosmetik. Maria Galland nabízí širokou škálu specifických ošetření „šitých na míru“ s aktivními látkami tak, aby cíleně pečovala o individuální potřeby každé ženy.

Použití jednotlivých produktů u ošetření vždy určuje terapeut na základě aktuálního stavu pleti.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastObličej
Potřebný čas k ošetření75 minut
Druh ošetřeníPleťové ošetření
Typ pletiNormální | Suchá | Citlivá | Smíšená | Mastná
Věk25+ | 35+
UrčeníŽeny
ÚčinekNa první vrásky | Hydratace | Proti stárnutí | Rozjasnění | Osvěžení | Relaxace
Značka / VýrobceMaria Galland