Chcete kvalitu nebo nízkou cenu?

Kdo by nechtěl oboje, že? Ale asi tušíte, že podezřele nízká cena může znamenat také riziko. A jaké? Nejen finanční, ale především kosmetické (ztráta kvality a účinků) a zdravotní komplikace jako jsou vyrážky, otoky, záněty, pigmentové skvrny nebo dokonce cysty. Jeden článek o tom, jak kontrolovat expiraci kosmetiky, jsme pro vás už psali. 

Jenže jedna věc je kontrola po otevření a správné skladování doma a druhá věc je mít jistotu, že kosmetika není znehodnocená už ve chvíli, kdy si ji kupujete. Vždy proto sledujte konzistenci a vůni, a při podezření výrobek rychle vraťte. 

ochranná známka SensualitéHolografickou známku "ORIGINAL by Sensualité" lepíme od dubna 2020 na všechny maloobchodní produkty ze skladů Sensualité.
I na ty, které posíláme do kosmetických salonů.

Jak se může kosmetika znehodnotit?

Možná máte sami zkušenost s nákupem levných značkových oděvů od překupníků. Ale víte, že stejným způsobem se obchoduje s mnoha jinými komoditami? Takový obchod sice není nelegální, ale rozhodně má hodně daleko od "fair play". Obchází totiž oficiálního distributora a nemilosrdně podráží ceny.  Využívá nemalých investic distributora, který značku na trhu dlouhé roky zavádí. Neposkytuje zákazníkům žádný servis navíc.

Kromě toho, že můžete narazit i na padělek, je velká šance, že narazíte na špatně skladované nebo staré zboží. Zároveň můžete čelit riziku, že takové zboží nebudete moci reklamovat. 

Často tráví dlouhou dobu na cestách v rozehřátých nákladních autech nebo lodních kontejnerech. Přitom speciálně kosmetiku je nutné převážet ve stabilní teplotě a v zimě ve vytápěných nákladních autech.

Vyberu si nejbližší salon krásy

Co vám zaručí naše známka?

•  kupujete čerstvé zboží, které pochází přímo od výrobce

• přijelo k vám tou nejkratší a bezpečnou cestou

• bylo správně skladováno

• my i partnerské salony a prodejny o kosmetiku správně pečujeme

• poskytujeme na ni záruku

• rozumíme jí a umíme vám proto doporučit tu nejlepší péči

• a samozřejmě ji osobně používáme stejně jako vy :)

 

Nejste si jisti, jestli prodejna nebo salon, kde kosmetiku kupujete, ji dostává od Sensualité? Nemají zatím zboží s naší známkou? Pokud ji nenajdete v mapě salonů, zeptejte se nás.

 

Další článek v blogu