OK

Pokud hledáte klid, pohodu
a relaxaci, jste u nás správně. 

 

Jsme tým školených odborníků, kterému záleží na Vaší spokojenosti. Abychom Vám nabídli tu nejlepší kosmetickou péči, pravidelně se školíme ve Francii u uznávaných profesionálů v kosmetickém průmyslu. Předávají nám své mnohaleté know-how a účinné postupy ošetření dle nejnovějších výzkumů.

Ti z Vás, kteří jsou nám věrni již mnoho let, nás znají pod názvem salon Weekend. Protože jsme však od našeho otevření v roce 1998 zvýšili úroveň a rozmanitost nabízených služeb, byl nám původní název již poněkud těsný. Zvolili jsme tedy nový, který lépe vystihuje široké spektrum nabízených kosmetických a kadeřnických služeb. Sensualité Beauty.

Pleťová a tělová kosmetická ošetření provádíme výhradně luxusní francouzskou kosmetikou značek Thalgo, M-Ceutic, Maria Galland nebo Orlane. Jejich produkty mají výjimečné složení a společně s důmyslnými postupy navozují pocity uvolnění a načerpání nové energie. Jednotlivé kosmetické řady se zaměřují na řešení všech kosmetických problémů.

To nám umožňuje poskytovat Vám individuální a cílenou péči. 

Nezapomínáme, že nehty jsou vizitkou každého z nás a před světem je prostě neukryjeme. Proto se o ty Vaše postaráme opravdu důkladně. Dopřejte svým rukám zvláštní péči a odměňte je za vše, co pro Vás každý den dělají. Ony se Vám na oplátku odmění krásným a zdravým vzhledem. K dokonalé manikúře i pedikúře používáme oblíbenou špičkovou nehtovou kosmetiku Orly. Nabízí široké spektrum odstínů laků na nehty, také péči na nehty namáhané, třepící se a mnoho dalších problémů.

A co víc? Produkty značky Orly neobsahují toxické látky, takže Vaše nehty neničí. 

Tak jako Vaše pleť nebo nehty, i Vaše vlasy vyžadují profesionální kadeřnickou péči. Uděláme vše proto, aby Váš nový sestřih a účes vypadali přirozeně a ladili k Vašemu obličeji. Pečlivě zvolíme postupy a přípravky na míru Vašim vlasům i potřebám pokožky hlavy. Díky mnohaletým zkušenostem víme, jak zdůraznit přednosti Vašeho obličeje. Vaše vlasy budeme hýčkat profesionální péčí značek L´Oréal a Kérastase.

Můžete nás však navštívit i v případě, že hledáte thajské masáže nebo solárium.

Náš tým je připraven Vám kdykoliv pomoci i s tím nejobtížnějším problémem. Těšíme se na Vaši návštěvu.