• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Dámský denní účes

Dámský denní účes krátké vlasy 30 minut

Nemáte již trpělivost na úpravu vlasů? Pomůžeme vám vytvořit účes pro denní nošení od mytí až po styling. Dopřejte si vlasovou péči Kérastase.

KE0019ZCRM0000101Nemáte již trpělivost na úpravu vlasů? Pomůžeme vám vytvořit účes pro denní nošení od mytí až po styling. Dopřejte si vlasovou péči Kérastase.
krátké vlasy 30 minut |Na objednávku
590 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0019Z

Nemáte již trpělivost na úpravu vlasů? Pomůžeme vám vytvořit účes pro denní nošení od mytí až po styling. Dopřejte si vlasovou péči Kérastase.

Denní účesy jsou pro nás radostnou hrou. Doporučíme vám ten nejlepší účes a k tvorbě použijeme profesionální vlasovou kosmetiku Kérastase.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, finální úpravu a styling. K péči používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Nejmodernější technologie a trendy přináší také klasická profesionální značka L´Oréal.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekTvarování
Značka / VýrobceKérastase