• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
BOIS 1920 Cannella e Vaniglia Aroma difuzér s tyčinkami

BOIS 1920 Cannella e Vaniglia Aroma difuzér s tyčinkami 500 ml

Elegantní směs hřejivého koření a krémové sladkosti v tomto difuzéru promění váš byt v útulné a příjemné útočiště.

Bois 19208055277285133BS10HF28CXKCI000101Elegantní směs hřejivého koření a krémové sladkosti v tomto difuzéru promění váš byt v útulné a příjemné útočiště.
500 ml |do 7 [dnů]
1 999 Kč
Kód: BS10HF28C
EAN: 8055277285133

Elegantní směs hřejivého koření a krémové sladkosti v tomto difuzéru promění váš byt v útulné a příjemné útočiště.

Elegantní směs hřejivého koření a krémové sladkosti se jemně rozprostírá a mění každý prostor v útulné a příjemné útočiště. Svěží aroma pomerančové kůry vytváří jedinečný smyslový zážitek. Obsahuje 8 bambusových tyčinek. Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může u objemu 100 - 250 ml pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Složení vůně:
Hlava: pomerančová kůra, cedr
Srdce: skořice, hřebíček
Základ: pačuli, fazolka tonka, vanilka

Italská značka Bois 1920 vyjadřuje vášeň rodiny Galardi pro výrobu parfémů, která se předává z generace na generaci. Ingredience kombinují tradici a inovace. Vytvářejí harmonii jedinečných a okouzlujících olfaktorních kompozic. Příběh začal v roce 1920, kdy začal dědeček Guido Galardi experimentovat s prvními recepturami v jeho malé dílně ve Florencii. Sbíral Spigo (levandulové květy), které kvetou na florentských kopcích. Snažil se míchat různě expresivní ingredience: esenciální oleje, vonné roztoky, parfémované polštářky.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně 1-2x denně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 250 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Složení

CINNAMALDEIDE, LINALILE ACETATO, BENZIL SALICILATO, LINALOLO, EUGENOLO, OLIO DI CITRUS SINENSIS, ALCOL CINNAMILICO, CEDRIL ACETATO, CUMARINA.


Vlastnosti produktu

Objem500 ml
KonzistenceAroma difuzér
Druh vůněKořeněná
UmístěníCelý dům
Značka / VýrobceBois