• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
BOIS 1920 Menta e Cedro Aroma difuzér s tyčinkami

BOIS 1920 Menta e Cedro Aroma difuzér s tyčinkami 250 ml

Probuďte své smysly a pročistěte interiér difuzérem s vůní citrusů, máty, bazalky a šalvěje. Přináší svěžest a vitalitu.

Bois 19208055277284945BS10HF25BUKCI000101Probuďte své smysly a pročistěte interiér difuzérem s vůní citrusů, máty, bazalky a šalvěje. Přináší svěžest a vitalitu.
250 ml |do 7 [dnů]
1 299 Kč
Kód: BS10HF25B
EAN: 8055277284945

Probuďte své smysly a pročistěte interiér difuzérem s vůní citrusů, máty, bazalky a šalvěje. Přináší svěžest a vitalitu.

Přirozená štiplavost citrusů v kombinaci s rafinovaným akordem máty, bazalkových lístků a šalvěje dodává vůni svěžest a vitalitu. Perfektní k probuzení vašich smyslů a pročištění prostoru. Parfémované přivítání, jiskřivý dotek, který dodává životnímu prostoru čistou, přívětivou energii. Obsahuje 8 bambusových tyčinek. Intenzitu vůně můžete regulovat množstvím použitých tyčinek a jejich otáčením. Doba provonění se může pohybovat od 2 do 6 měsíců v závislosti na velikosti prostoru, větrání, teplotě a regulaci intenzity vůně.

Složení vůně: bergamot, cedr, máta, šalvěj, lístky bazalky

Italská značka Bois 1920 vyjadřuje vášeň rodiny Galardi pro výrobu parfémů, která se předává z generace na generaci. Ingredience kombinují tradici a inovace. Vytvářejí harmonii jedinečných a okouzlujících olfaktorních kompozic. Příběh začal v roce 1920, kdy začal dědeček Guido Galardi experimentovat s prvními recepturami v jeho malé dílně ve Florencii. Sbíral Spigo (levandulové květy), které kvetou na florentských kopcích. Snažil se míchat různě expresivní ingredience: esenciální oleje, vonné roztoky, parfémované polštářky.

Použití:
- Odstraňte opatrně gumovou zátku. Ponořte všechny tyčinky do lahvičky, aby nasákly olejem.
- Vůně se začne plně uvolňovat po 24 až 36 hodinách.
- Pro zesílení vůně 1-2x denně otočte tyčinky vzhůru nohama.
- Skladujte na chladném místě a chraňte před přímým světlem.

100 ml difuzér je určen pro malé prostory do cca. 20 m2. 200 ml difuzér je určen do prostor 25 – 50 m2. Do velkých otevřených prostor doporučujeme využít větší difuzéry v kombinaci s malými, které budou rozmístěny na více místech v prostoru.

Varování: Umístěte produkt na rovný povrch. Abyste se vyhnuli poškození nábytku, neumisťujte difuzér na kámen, malované, vitrážové nebo lakované povrchy bez ochranné podložky. Případné loužičky okamžitě vyčistěte, aby nezpůsobily znečištění nebo poškození. Chraňte před horkem a plamenem. Udržujte z dosahu dětí a zvířat. Nepožívejte. V případě požití vypijte velké množství vody a okamžitě konzultujte s lékařem. Při vniknutí do očí je vyplachujte 15 minut tekoucí vodou. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou péči.
 

Recenze produktu

Hodnocení:

Složení

GERANIL ACETATO, (1S,5S)-2,6,6-TRIMETILBICICLO-[3.1.1]-EPT-2-ENE, 3,7-DIMETIL-2,6-OTTADIENALE, 1,8-CINEOLO, 3,7-DIMETIL-2,6-OTTADIEN-1-OLO, LINALOLO.


Vlastnosti produktu

Objem250 ml
KonzistenceAroma difuzér
Druh vůněCitrusová | Bylinná
UmístěníCelý dům
Značka / VýrobceBois