• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
ABERCROMBIE & FITCH Authentic Moment toaletní voda pro muže

ABERCROMBIE & FITCH Authentic Moment toaletní voda pro muže 100 ml

Žijte život naplno. Povznášející a orientální vůně je jednoduchá a přesto silná. Odhaluje svěžest ovoce, hřejivé květiny a smyslný dřevitý základ.

Abercrombie & Fitch085715169525ANF16952JKAH000101Žijte život naplno. Povznášející a orientální vůně je jednoduchá a přesto silná. Odhaluje svěžest ovoce, hřejivé květiny a smyslný dřevitý základ.
100 ml |do 60 [dnů]
2 035 Kč
Kód: ANF16952
EAN: 085715169525

Žijte život naplno. Povznášející a orientální vůně je jednoduchá a přesto silná. Odhaluje svěžest ovoce, hřejivé květiny a smyslný dřevitý základ.

Kombinace tónů šťavnatého jablka, bergamotu, cypřiše a skořice, přináší osvěžující příval adrenalinu. Pulzující a energická osobitost vůně je zachycena přidáním květů neroli v srdci. Hřejivé santalové a ambrové dřevo, pižmo a přidání uklidňující vanilky přinese smyslný závěr vůně.

Hlavní parfumér ze společnosti IFF, Yves Cassar, popisuje vůni Authentic Moment takto: “Chtěl jsem vytvořit vůni, která bude působit naprosto jednoduše, ale bude evokovat všechny pomíjivé okamžiky, které se zdají být nepodstatné, ale ve skutečnosti mají obrovský význam a hloubku.”

Složení vůně
Hlava
: jablko, bergamot, cypřiš, skořice
Srdce: květ neroli
Základ: santalové dřevo, ambrové dřevo, pižmo, vanilka

Vůně Authentic Moment zachycují hravé a neplánované okamžiky a nové vzrušující možnosti. Zážitky, které je třeba si užít naplno. A koho zajímá, že to bude jen na chvíli, když je ten okamžik jen a jen váš?!

Známá značka oděvů na denní nošení pro ženy, muže a děti, Abercrombie & Fitch, vyvíjí své vůně ve spolupráci s renomovanou francouzskou parfemářskou firmou Inter Parfums od roku 2016. Skvěle vystihují pohodovou náladu všedního dne.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
UrčeníMuži
Druh vůněDřevitá | Orientální
Značka / VýrobceAbercrombie & Fitch

Další produkty

Abercrombie & Fitch