• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Kosmetická taštička

zdarma
ke každému produktu
kadalys kosmetická taštička

SOUTĚŽ na instagramu

o 2 x Yummy sprchový gel

VYHRAJTE 2x voňavý Yummy sprchový gel s aktivními látkami ze žlutého banánu a s aloe vera!! 💛  Z vůně šťavnatých citrusů a tropického ovoce se vám budou sbíhat sliny. Do 17. 4. 2022


 

Kadalys Instagram

UDRŽITELNÁ BANÁNOVÁ VĚDA

Kadalys zachraňuje banány nevhodné k prodeji, extrahuje z nich aktivní látky a vyvíjí bio kosmetiku. Je globálním lídrem v banánové vědě. Spojuje vědu a udržitelnost.

Kadalys v e-shopu

banán je ovoce krásy


aktivní látky
z bio banánů

Molekuly banánů mají výjimečné účinky proti stárnutí, na nápravu a zklidnění pleti. Kadalys využívá aktivní látky ze zelených, žlutých i růžových banánů.

Kadalys v e-shopu
banánovník

z lásky k pleti i planetě


udržitelně,
bio & cruelty-free

 

kadalys E-SHOPU
Kadalys kosmetika
Blog

článek na blogu

Účinky banánů v přírodní kosmetice

Banán je skvělý jako lehká svačinka, ale dokáže pomoci i vaší pleti. Hojí rány a záněty, hydratuje a tonizuje pleť. Zmírňuje vrásky a napravuje suchou a popraskanou pokožku.

přečíst blog

Kadalys je vysoce účinná bio kosmetika s aktivními látkami z banánů

Kadalys kosmetika

Kadalys spojuje vědu a udržitelnost.

Udržitelná banánová věda

Co to vlastně znamená? Spojení vědy a udržitelnosti. Kadalys vyvíjí ingredience z vedlejších produktů banánového průmyslu. Kombinuje tradiční karibské léčebné metody s nejnovějšími vědeckými inovacemi pro získávání vzácných molekul z banánů. Aktivní složky z banánovníků analyzuje již od roku 2010, čímž rozvíjí celosvětově uznávané znalosti v oblasti banánové vědy.   

"Kadali" v sanskrtu označuje banánovník

Kadalys si uvědomují, že přírodní zdroje se zmenšují, proto jim záleží na řádném fungování oběhového hospodářství. Přeměňují zemědělský odpad z banánového průmyslu na kosmetické bioaktivní ingredience. Spolupracují s lokálními producenty na ostrovech Martinik a Guadeloupe. Využívá jejich znalosti a metod, které respektují životní prostředí. To jim umožňuje posílit dohledatelnost, kvalitu, bezpečnost a zdravotní nezávadnost jejich hlavních surovin.  

Extrakce bioaktivních látek banánu se řídí zásadami zelené chemie, které integruje rozvoj procesů šetrných k životnímu prostředí. Navíc věnují 1 % svého zisku banánovému průmyslu. Podporují výzkumný program prosazující nové inovativní, udržitelné systémy kultivace a posilují různé další výzkumy. 

Proč zrovna banány?

Banán je ovocem krásy a bioinovace, ale také je symbolem laskavosti a štědrosti. Banánovník je šlechetnou a laskavou rostlinou. Jeho široké listy zajišťují stín okolním rostlinným druhům, a tím napomáhá k jejich růstu. Každá část banánovníku má svou funkci a fytoterapeutickou hodnotu. 

Tato rostlina doprovází lidstvo už více než 300 let. Zejména, když v roce 1736 francouzský královský rod umožnil pěstování banánů otrokům na Martiniku.  Pěstování banánů přineslo místním obyvatelům autonomii, emancipaci a zvýšilo hodnotu Francouzských Antil. S Kadalys dnes banány představují symbol udržitelného a inkluzivního typu kapitalismu. 

Hodnoty Kadalys

Výzkum je inspirovaný karibskými léčebnými metodami a respektuje přírodu. V Kadalys věří v produkty z obnovitelných zdrojů a budování oběhové ekonomiky, která není založena na plýtvání. Podporují místní pěstitele v Karibiku, kteří jsou zároveň podílníky Kadalys, a tím zajišťují fair trade podmínky.  Recyklováním všech částí banánovníku optimalizují zdroje a pečují o životní prostředí. Věří, že krása může být různorodá – produkty Kadalys jsou pro všechny typy a barvy pleti. Pro ženy i muže. Bez rozdílu. Věří v blaho zvířat. Jejich kosmetika je cruelty-free a neobsahuje látky živočišného původu. 

“Prostřednictvím Kadalys jsem chtěla vytvořit kosmetiku založenou na etických principech, bez kompromisů mezi skvělou účinností, přirozeností a občanskou povinností.”  

Shirley Billot  
zakladatelka 

banánová farma

Kadalys podporuje pěstitele banánů na ostrovech Martinik a Guadeloupe. Přispívá k cirkulární ekonomice.

Kadalys pro všechny typy pleti

Pro všechny typy pleti. Pro muže a ženy.

Respekt k odlišnosti

Banány jsou v mnoha kulturách od pradávna symbolem krásy. Například hinduisté je považovali za reinkarnaci bohyně krásy, Lakšmí.   

“Moje časté cesty a můj smíšený původ (kavkazský, asijský, africký) mi přirozeně dodali touhu vytvořit produkt a textury, které se přizpůsobí všem typům, odstínům a klimatu pleti.„ 

Shirley Billot 

Banány jsou jedny z nejoblíbenějších plodů na světě, a proto jsou symbolem cestování a křížení. Zosobňují vizi kosmopolitní krásy bez ohledu na původ. Proto i Kadalys nehledí na původ a barvu pleti. Vítá různorodost a podporuje všechny ženy a muže v tom, aby se respektovali takoví, jací jsou. Kosmetika Kadalys je přizpůsobena všem typům a barvám pleti, i různým klimatickým pásům. Je samozřejmě pro ženy i muže.

100% přírodní olejové banánové extrakty

Bioaktivní složky v této kosmetice jsou olejové banánové extrakty získané patentovanými procesy ekologické extrakce olejů. Jsou 100% přírodní bez geneticky modifikovaných materiálů, alergenů, konzervantů a znečišťujících toxických látek. Banánové bioaktivní látky jsou testované bez přítomnosti chlordekonu a pesticidů. Jsou vyráběny eticky, ekologicky a respektují životní prostředí a místní ekonomiku. 

3 banánové extrakty -> 3 řady

Díky výzkumu víme, že molekuly banánů mají výjimečné účinky proti stárnutí, na nápravu a zklidnění pleti. Banánovník obsahuje velké množství antioxidantů. Fytosteroly zpomalují stárnutí pleti tím, že regulují zanícení. Obnovují hydrolipidový film a zpevňují. Polyfenoly zase blokují volné radikály a chrání buňky před oxidativním stresem.   

ZELENÝ BANÁN – čisticí – vyrovnává, napravuje povrch pleti a působí proti prvním znakům stárnutí. Je bohatý na omega-6,9, polyfenoly, fytosteroly, vitamín E. Efektivně reguluje hydrolipidový film, chrání a řeší nedokonalosti (akné, flíčky) a vyhlazuje texturu pleti. Působí proti volným radikálům, které způsobují předčasné stárnutí pleti.   

ŽLUTÝ BANÁN  - lifting – zpevňuje a regeneruje. Je bohatý na omega-3,6,9, vitamín E, polyfenoly, fytosteroly. Je určen na viditelné znaky stárnutí. Regeneruje, zpevňuje a pomáhá redukovat vrásky. Působí i na nedokonalosti zralé pleti jako jsou tmavé skvrny. Zvyšuje tvorbu koleganu, elastinu a proteinu mládí s?názvem Klotho.  

RŮŽOVÝ BANÁN – podpora jasu – rozjasňuje a načechrává pleť, působí obecně proti stárnutí. Je bohatý na omega-6,9, polyfenoly, kyselinu ricinolejovou. Vaše pleť bude zářit zdravím. Působí silně antioxidačně, redukuje tmavé skvrny a vyrovnává odstín pleti. Působí protizánětlivě, proti oxidačnímu stresu a chrání cévy. Dodá pleti viditelnou energii. Stimuluje syntézu kolagenu. Růžový banán je vnímaný jako ovoce štěstí a je dobrým zdrojem dopaminu. Poskytuje lehkou UV ochranu, která brání předčasnému stárnutí pleti.   

kosmetika Kadalys

Molekuly banánů mají výjimečné účinky proti stárnutí pleti.

pleťové bio oleje Kadalys

Bestsellerem značky jsou suché, 100% přírodní oleje s bioaktivními látkami z banánů.

Ocenění za účinné, přírodní produkty

Blue Beauty logoKadalys získal cenu Blue Beauty Brand of the Year 2021 v USA. Tato soutěž oceňuje značky a produkty za jejich ekologickou zodpovědnost a pozitivní vliv na životní prostředí. 

Od založení společnosti Kadalys je každý rok více než polovina produktů oceňována a doporučována pro jejich účinnosti a výjimečné přírodní složení. Tyto drahocenné poklady jsou zárukou kvality a právem byli oceněny porotou spotřebitelů: „Les Victoires de la Beauté“ a „Le Meilleur Produit BIO“ (nejlepší Bio produkt), což je francouzské ocenění prezentující ty nejlépe hodnocené organické a ekologické produkty. 

bio kosmetika Kadalys

ochutnejte z našeho youtube kanálu

Rozhovor se zakladatelkou Kadalys

ZOBRAZIT CELÉ VIDEO

Partnerské salony

Najděte si cestu do salonu krásy. Naše partnerské salony o vás budou pečovat s láskou. Učíme je ty nejlepší pracovní postupy k péči o pleť a pokožku těla. Učíme je znát vaše problémy a řešit je. Svěřte se jim a pomohou vám zachovat získat krásnou a zdravou pleť.

  • SALONY THALGOMOŘSKÁ KOSMETIKA
  • SALONY LONDONTOWNNEHTOVÁ KOSMETIKA
  • SALONY MARIA GALLANDLUXUSNÍ KOSMETIKA

Pro všechny partnerské salony

webová prezentace ZDARMA

CHCI SE STÁT PARTNERSKÝM SALONEM
Kadalys sleeping mask

Nevíte si rady s výběrem správné kosmetiky?

POMŮŽEME VÁM VYBRAT. PIŠTE DO chatu

BLOG: Zjistěte si svůj typ pleti