• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
PROMĚNA kosmetický a kadeřnický balíček

PROMĚNA kosmetický a kadeřnický balíček 4 hodiny

Potřebujete změnu? Společně se pokusíme proměnit Váš vzhled tak, abyste rozkvetla jako čerstvá růže. Relaxujte a starosti nechejte na nás.

SL95GWR2000101Potřebujete změnu? Společně se pokusíme proměnit Váš vzhled tak, abyste rozkvetla jako čerstvá růže. Relaxujte a starosti nechejte na nás.
4 hodiny |Na objednávku
3 690 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: SL95

Potřebujete změnu? Společně se pokusíme proměnit Váš vzhled tak, abyste rozkvetla jako čerstvá růže. Relaxujte a starosti nechejte na nás.

 

Dárkový poukaz na kosmetické ošetření Beauty Day

Darujte Proměnu 1
prostřednictvím dárkového poukazu
do salonu Sensualité Beauty

Chcete uvést přání? Napište ho do kolonky v objednávce.
Poukazy posíláme poštou nebo si je můžete vyzvednout v salonu Sensualité Beauty. Poukazy neposíláme na dobírku. Nejrychlejší je platba kartou. Spěcháte? Připište do poznámky v objednávce, že žádáte o zaslání e-mailem. Pošleme ho hned po obdržení platby.
Platnost je omezená na 30 měsíců. Poukaz lze uplatnit na služby v aktuální nabídce salonu platné v době uplatnění. Vyhrazujeme si právo na změnu nabídky služeb a případné nesrovnalosti se službou nakoupenou předem vyřídí k Vaší spokojenosti. Protože Vy jste pro nás důležití!

 

Čas od času je třeba něco v našich životech změnit. Proč tentokrát nezačít rovnou u sebe? Naši profesionálové Vás vidí jinýma očima a navrhnou Vám proměnu, která Vám dodá novou jiskru. Ta poté zažehne radostné úsměvy i na tvářích Vašich blízkých a zalije všední den novým světlem. Nabije Vás novou energií a dobrou náladou. Přijďte si k nám užít svůj den! Postaráme se, abyste dostala to nejlepší, co právě potřebujete během jedné návštěvy a navíc za výhodnější cenu.

Balíček Proměna zahrnuje tyto služby:
- Expresní absolutně rozjasňujicí kosmetické ošetření Thalgo dle typu pleti
- úprava a barvení obočí pro krásný pohled
- líčení
- manikúra s lakováním nehtů
- vlasová péče Kérastase
- barvení a finální úprava vlasů s Kérastase a L´Oréal

* V případě náročnější změny vlasů (zesvětlování, melírování, tónování) bude k ceně Proměny připočten příplatek dle našeho aktuálního ceníku. Tyto úkony se také promítnou do celkového času proměny. 

* Před samotnou realizací Proměny doporučujeme absolvovat krátkou osobní nebo telefonickou konzultaci, při které nám sdělíte vaše představy a očekávání. 

Celá procedura trvá 4 hodiny. Během té doby Vám naservírujeme občerstvení, kávu i džus v ceně. Vašim úkolem bude pouze užívat si naši péči.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu