• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

Kadeřnictví a spa beauty salon v Brně

Inspirovala nás Francie. Francouzská elegance, péče o krásu, kosmetika, manikúra, ženskost, smyslnost... Pomáháme ženám objevovat lásku k jejich vlastnímu tělu, pečujeme o ně, posilujeme jejich sebevědomí a probouzíme jejich krásu. Učíme je těšit se z darů smyslů. Proto se jmenujeme Sensualité.
Ve Francii to znamená smyslnost.

 

Sensualité Každodenní rituál znovuzrození


Kontaktní informace

Adresa
Cejl 107
Brno
(ukázat na mapě)
Otevírací
doba
Po–Pá: 9–19 hod.

Telefon
+420 533 433 369, 736 499 170

Sensualité pro ženy

společně vám vrátíme pár let

Pečlivě se postaráme o vaši pleť. Pro tělo připravíme relaxační ošetření. Nalíčíme vás pro každou příležitost. Vaše vlasy dostanou správnou péči. Od nás vždy odejdete dokonalá.

Chci to vidět

Zaměřeno na muže

gentlemanem v každém detailu

I drsný chlap potřebuje někdy údržbu. Někdy je to jen manikúra nebo ležérní sestřih. Jindy relaxační masáž po náročném dnu. Staňte se perfektním mužem do posledního detailu.

klikni a uvidíš
Novinka
RORO Ballet Recital lak na nehty
Od 160 Kč s DPH

RORO Ballet Recital lak na nehty

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10

Jaké značky salon používá

ABERCROMBIE & FITCHALEX SIMONEALEXANDRE.JBAEBROWBEYOND RESILIENCEBOUCHERON
COACHDUNHILLGuessHOLLISTERJIMMY CHOOKADALYS
KARL LAGERFELDKate SpadeKorloffLONDONTOWNMARIA GALLANDMONCLER
NAIFNUUDOSCAR DE LA RENTAPHIL SMITH BE GORGEOUSPROMISRAYS OF BEAUTY
REXALINEROCHASROROS.T. DUPONTSENSUALITÉSMITH ENGLAND
TeatroTHALGO
Could not find file 'c:\windows\system32\inetsrv\footer-salon.aspx'.

at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath) at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath, Boolean checkHost) at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath, Boolean checkHost) at System.IO.StreamReader..ctor(String path, Encoding encoding, Boolean detectEncodingFromByteOrderMarks, Int32 bufferSize, Boolean checkHost) at System.IO.StreamReader..ctor(String path, Encoding encoding) at WebCtrlLib.TemplateCtrl.OnInit(EventArgs e)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.