• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Pedikúra kombinovaná včetně gel laku

Pedikúra kombinovaná včetně gel laku 75 minut

Ošetření kombinuje to nejlepší z přístrojové a klasické pedikúry, relaxační masáž chodidel a manikúru gelovými laky Gel Color.

PED73UN5H000101Ošetření kombinuje to nejlepší z přístrojové a klasické pedikúry, relaxační masáž chodidel a manikúru gelovými laky Gel Color.
75 minut |Na objednávku
1 250 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: PED73

Ošetření kombinuje to nejlepší z přístrojové a klasické pedikúry, relaxační masáž chodidel a manikúru gelovými laky Gel Color.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Kombinovaná pedikúra přináší vašim nohám benefity přístrojového a klasického ošetření. Vaše chodidla po ní budou nejen ošetřená a krásná, ale také příjemně odpočatá. Pedikérka vám připraví teplou lázeň na nohy se změkčujícími přísadami, při které si příjemně odpočinete. Poté odstraní změklé otlaky, mozoly, kuří oka a zrohovatělou kůži skalpelem a bruskou. Pedikúra přístrojem je velmi šetrná a chodidla jsou krásně hladká. Pedikérka dále upraví nehty a ošetří jejich okolí. Pomůže vám dle potřeby se zarůstajícími, zdeformovanými či poškozenými nehty. Na závěr si užijete relaxační masáž chodidel, při které pedikérka použije krém či olej na zjemnění pokožky.

Doporučujeme pravidelnou pedikúru ideálně každý měsíc. Tak bude suchá zrohovatělá kůže narůstat pomaleji. Přístrojová pedikúra je také pomocníkem k ošetření nehtů napadených plísní.

Lakování gelovými laky na nehty řady Gel Color vám zajistí dlouhotrvající profi manikúru. Vaše nehty budou pevnější, delší a odolnější. A navíc jednoduše krásné a dokonale lesklé. Získejte krásné a zdravé nehty s netoxickou a veganskou nehtovou kosmetikou Londontown.

Gel laky Gel Color se jednoduše a rychle aplikují. Vytvrzují se profesionální LED UV lampou. Dle přání si je můžete kdykoli přelakovat vybraným lakem a zase odlakovat. Efektivní a bezpečnou aplikaci i odstranění vám poskytne profesionální kosmetička.

Zamilujte se do LONDONTOWN®, zdravější alternativy k tradičním lakům na nehty s výživným komplexem. Regeneruje a zkrášluje současně.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

UrčeníŽeny
OblastNohy | Nehty
Druh ošetřeníPedikúra
Značka / VýrobceLondontown

Související produkty