• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MASÁŽ nohou reflexní

MASÁŽ nohou reflexní 30 minut

Podlehněte dokonalé masáži chodidel! Skvěle Vás uvolní a dobije energií. Stimulace akupresurních bodů pomáhá s mnoha zdravotními obtížemi.

Thalgo M15I9Y2000101Podlehněte dokonalé masáži chodidel! Skvěle Vás uvolní a dobije energií. Stimulace akupresurních bodů pomáhá s mnoha zdravotními obtížemi.
30 minut |Na objednávku
590 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M15

Podlehněte dokonalé masáži chodidel! Skvěle Vás uvolní a dobije energií. Stimulace akupresurních bodů pomáhá s mnoha zdravotními obtížemi.

Pokud si budete chtít proceduru Koupit jako dárek a zaplatíte kartou, my Vám poukaz do 24 hodin v pracovní den odešleme. E-mailem běžně odesíláme v pracovní den, kdy dorazí platba.
Poukazy neposíláme na dobírku. Vyzvednout si jej můžete také osobně v salonu Sensualité Beauty, Cejl 107, Brno.

Reflexní zóny dobře znali už staří Egypťané, Číňané a další kultury. Naše nohy, ale i ruce v sobě skrývají body a zóny, pomocí kterých můžeme ovlivňovat celé tělo. Tlak na tato místa ulevuje od bolestí pohybového aparátu, pomáhá s trávícími, dýchacími a mnoha dalšími zdravotními potížemi. Zlepšuje fungování krevního a lymfatického systému a uvolňuje napětí a stres. Reflexní masáž lze provádět samostatně nebo v kombinaci s jinými masážemi, zejména s „trigger-point therapy“.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastNohy
Potřebný čas k ošetření30 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Regenerace