• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MASÁŽ nohou reflexní

MASÁŽ nohou reflexní 30 minut

Podlehněte dokonalé masáži chodidel! Skvěle Vás uvolní a dobije energií. Stimulace akupresurních bodů pomáhá s mnoha zdravotními obtížemi.

Thalgo M15I9Y2000101Podlehněte dokonalé masáži chodidel! Skvěle Vás uvolní a dobije energií. Stimulace akupresurních bodů pomáhá s mnoha zdravotními obtížemi.
30 minut |Na objednávku
460 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M15

Podlehněte dokonalé masáži chodidel! Skvěle Vás uvolní a dobije energií. Stimulace akupresurních bodů pomáhá s mnoha zdravotními obtížemi.

Masáž si můžete objednat i jako dárek formou dárkového poukazu. Spěcháte? Napište do poznámky v objednávce, že žádáte zaslání poukazu e-mailem. Pošleme vám ho hned, jakmile obdržíme platbu.
(Dárkové poukazy neposíláme na dobírku.)

Reflexní zóny dobře znali už staří Egypťané, Číňané a další kultury. Naše nohy, ale i ruce v sobě skrývají body a zóny, pomocí kterých můžeme ovlivňovat celé tělo. Tlak na tato místa ulevuje od bolestí pohybového aparátu, pomáhá s trávícími, dýchacími a mnoha dalšími zdravotními potížemi. Zlepšuje fungování krevního a lymfatického systému a uvolňuje napětí a stres. Reflexní masáž lze provádět samostatně nebo v kombinaci s jinými masážemi, zejména s „trigger-point therapy“.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastNohy
Potřebný čas k ošetření30 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Regenerace