• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
MASÁŽ medová detoxikační

MASÁŽ medová detoxikační 60 minut

Léčivá síla medu je známá již dlouhá staletí. Medová masáž není jen sladká a voňavá, ale navíc detoxikuje organismus a odplavuje stres.

Thalgo M06E5Q2000101Léčivá síla medu je známá již dlouhá staletí. Medová masáž není jen sladká a voňavá, ale navíc detoxikuje organismus a odplavuje stres.
60 minut |Na objednávku
1 000 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: M06

Léčivá síla medu je známá již dlouhá staletí. Medová masáž není jen sladká a voňavá, ale navíc detoxikuje organismus a odplavuje stres.

Medová detoxikační masáž je vhodná pro všechny, kdo jsou ve stresu nebo se cítí vyčerpaní námahou či třeba medikací, trpí bolestmi zad, revmatismem nebo se pohybují ve znečištěném životním prostředí. Je významným doplňkem zeštíhlujicí kúry. Zklidní mysl a zvláční pokožku. Masáž podporuje lymfatický systém, metabolismus a krevní oběh. Tím zlepšuje imunitu a detoxikaci organismu.

Med hraje důležitou roli v léčitelství již minimálně 2700 let napříč téměř všemi kulturami. Tradičně se používal k ošetření ran, popálenin, ekzémů a pomáhá i při léčbě akné, jizev a vředů. Díky vysoké koncentraci cukru ničí bakterie. Má tedy antibakteriální a také antiseptické účinky. Na pokožku působí blahodárně díky obsahu vitamínů a minerálů. V masážích se med využívá především pro jeho detoxikační účinky.

Při medové masáži se používá med ohřátý, který dobře proniká do pleti a vyživuje ji. Masérka používá speciální tahy pro podporu detoxikačních účinků medu. Konzistence medu při masáži se mění podle množství a typu vylučovaných toxinů, které do sebe absorbuje. Pro detoxikační masáž je ideální právě velká plocha zad, na kterých jsou navíc v okolí páteře důležitá nervová zakončení. Ovlivňuje tedy naše zdraví a dobrý pocit celého těla.

Detoxikační masáž nedoporučujeme bezprostředně po fyzické námaze.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastCelé tělo
Potřebný čas k ošetření60 minut
Druh ošetřeníMasáž
UrčeníMuži | Ženy
ÚčinekMasáž | Relaxace | Detoxikace