OK
KORLOFF Mémoire Collection Eclats de Patchouli parfémovaná voda

KORLOFF Mémoire Collection Eclats de Patchouli parfémovaná voda 100 ml

Ostrov nekonečných krás, Jáva je inspirací pro tuto chypre, ambrovou a dřevitou vůni. Odráží sílu přírody, energii sopky a majestátní chrámy.

Korloff3760251870780KOPFEPAJA0001PK5H000101Ostrov nekonečných krás, Jáva je inspirací pro tuto chypre, ambrovou a dřevitou vůni. Odráží sílu přírody, energii sopky a majestátní chrámy.
100 ml |Skladem nad 3 ks
5 560 Kč
Kód: KOPFEPAJA0001
EAN: 3760251870780
Objednám teď a zásilku obdržím
Osobně v Brně29.09.2023 9:19
Zásilkovna29.09.2023
PPL29.09.2023
DPD29.09.2023
Česká pošta - Balík Do ruky29.09.2023
Česká pošta - Balík Na poštu29.09.2023

Ostrov nekonečných krás, Jáva je inspirací pro tuto chypre, ambrovou a dřevitou vůni. Odráží sílu přírody, energii sopky a majestátní chrámy.

Vůně Eclats de Patchouli je pozvánkou na dlouhou cestu, ponor do palety divů napříč rozmanitostmi ostrova Jáva: divoká příroda, země erupčních sopek a nejstarších chrámů, klenoty jávského umění, rýžové terasy, divočina a tradice.

Tolik jedinečných kouzel a emocí, které nás inspirovaly k vytvoření této nové vůně, kde pačuli a bílé květy koexistují a splývají jako krajina Jávy. V této vůni proudí stejná vitalita a nezkrotná energie, odrážející štědrost přírody a eruptivní blízkost sopky, a tak dává kompozici veškerou její hloubku a význam.

Vůně je nejprve zvýrazněna teplým a barevným kořením. Hřejivá skořice a šafrán, jemný ylang-ylang a černý pepř se probouzí v horních tónech. Srdce zaujme elegantní akcent švestky a ambry s výraznou pačuli a spojením bílých květů jasmínu. Nakonec odhaluje veškerou svou bohatost a objem na dřevitém orientálním základu s pižmovými a koženými nádechy. Vůni vytvořila parfumérka Celine Ripert.

Složení
Hlava: šafrán, černý pepř, ylang-ylang, skořice
Srdce: švestka, ambra, pačuli, černý jasmín
Základ: pižmo, tóny kůže, santalové a cedrové dřevo

Šestero pozvání, to nejlepší od francouzských parfumérů, kdy se ponoříte do podmanivého světa šperků. Tóny kolekce Mémoire pocházejí z komplexních esencí smíchaných v přísném souladu s tradičními francouzskými parfumérskými technikami.

Kolekce Mémoire je inspirovaná krásou černého diamantu Korloff. S použitím mnohostranného flakonu v temně černé barvě, který si skvěle pohrává s kontrasty odrazů. Cit pro detail a výrazná typografie, kde písmeno O je vybroušené do úhlu 88°. Současná vize kolekce se potkává s klasickou sofistikovaností.
Unikátní balení tvarem představuje knihu. Každá z knih představuje příběh, který má vyprávět. Těchto šest knih umístěných vedle sebe tvoří první svazky Korloffovy čichové knihovny vzácných vůní.

Korloff je výrobce luxusních šperků, hodinek a doplňků. Jeho butik najdete na Rue de la Paix v Paříži. Název značky je inpspirovaný magickým černým diamantem šlechtické rodiny Korloff-Sapojnikoff, která si ho po celé generace uchovávala jako rodinný talisman. Je vybroušený do 88karátového briliantového šperku. Černý Korloff koupil francouzský podnikatel a obchodník s diamanty Daniel Paillasseur Charmed a vsadil ho do názvu své společnosti. Stejně kvalitní jsou i vůně Korloff. Jsou věrné hodnotám prestižních parfumérů, kteří je skládají z nejrafinovanějších esencí a olejů.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Objem100 ml
UrčeníŽeny | Muži
Druh vůněDřevitá | Kořeněná | Chypre
Značka / VýrobceKorloff

Další produkty

Korloff