• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Epilace tváře voskem Lycon

Epilace tváře voskem Lycon 15 minut

Odstranění chloupků na tváři nebo bradě může být příjemnou procedurou. A to díky epilačnímu systému Lycon.

LYC5IKX9000101Odstranění chloupků na tváři nebo bradě může být příjemnou procedurou. A to díky epilačnímu systému Lycon.
15 minut |Na objednávku
300 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: LYC5

Odstranění chloupků na tváři nebo bradě může být příjemnou procedurou. A to díky epilačnímu systému Lycon.

Epilaci provádíme krémovým voskem Lycon. A v čem je výjimečný? Před ošetřením se pokožka natírá olejem, proto se vosk nepřilepí a při strhávání nebolí. Na pokožce je příjemně teplý a nepálí jako běžné vosky.

Australské vosky Lycon jsou jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků a používají je špičkové kosmetické salony a SPA po celém světě. Lycon je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality a my jsme se rozhodli dopřát tu nejvyšší kvalitu i Vám.

Lycon k výrobě používá jen ty nejkvalitnější pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Lycon vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších a nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek. Krémový vosk Lycon je speciálně vyvinut pro epilaci citlivých oblastí těla jako je obličej, podpaží nebo třísla. Odstraňuje všechny typy chloupků a nijak nedráždí pokožku. Oproti standardním voskům je nezvykle pružný a ohebný, čímž se epilace stává téměř bezbolestnou.
Přijďte vyzkoušet ten rozdíl. Epilaci Lycon si zamilujete stejně jako Victoria Beckham, Sienna Miller nebo Minnie Driver. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků.

Postup ošetření: Pokožku nejdříve očistíme tonikem a aplikujeme předepilační ochranný olej, který vmasírujeme do pokožky. Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde k jejímu poškození během „strhávacího“ kroku. Následně naneseme vosk, který bude příjemně teplý. Po zaschnutí vosk odstraníme jediným tahem spolu se všemi nežádoucími chloupky. Po dokončení epilace oblast očistíme tonikem a aplikujeme poepilační péči.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastObličej
Potřebný čas k ošetření15 minut
Druh ošetřeníDepilace
UrčeníŽeny
ÚčinekDepilace

Další produkty

Epilace podpaží voskem Lycon
Na objednávku
450 Kč
Epilace celého obličeje voskem Lycon
Na objednávku
750 Kč
Epilace obočí a horního rtu voskem Lycon
Na objednávku
450 Kč
Parafínová maska na ruce ošetření
Na objednávku
200 Kč
Epilace paží a rukou voskem Lycon
Na objednávku
550 Kč
Epilace nosních dírek voskem Lycon
Na objednávku
250 Kč
Epilace horního rtu voskem Lycon
Na objednávku
250 Kč