OK

Poznejte Sensualité Každodenní rituál znovuzrození

Sensualité je síť kosmetických salonů, eshop s kosmetikou a konečně také unikátní magazín o kráse. Náš hlavní salon najdete v Brně, ale ve spolupráci s certifikovanými partnery poskytujeme špičkovou péči, po celé ČR. Na našem eshopu si můžete objednat kosmetiku nejlepších francouzských značek také pro domácí použití. A díky radám z našich článků o sebe můžete pečovat ještě účinněji. Našim cílem je, abyste měly vždy tu nejlepší péči na dosah ruky. A mohly se každý den cítit jako znovuzrozená.

 • Se smyslem pro krásu. Již 25 let
 • Se smyslem pro krásu. Již 25 let

  Vše začalo v roce 1991, kdy jsme začali do Česka přivážet první flakónky parfémů exkluzivních francouzských značek. Po dlouhých dekádách, kdy kosmetická výbava většiny českých žen čítala kelímek krému Nivea a kolínskou vodu Živé květy, to byla opravdu nevídaná změna. Časem jsme začali spolupracovat s beauty salóny po celé republice, které využívají našich produktů i know-how z kosmetického trhu. Pravidelně pro ně pořádáme workshopy a školení, pomáháme jim lépe pochopit očekávání jejich klientů a učíme je, jak být ve svém podnikání opravdovými profesionály.

 • Luxusní prostředí salónu v centru Brna
 • Luxusní prostředí salónu v centru Brna

  Otevření beauty salónu pod vlastní značkou Sensualité bylo odjakživa naším velkým snem. Poprvé jsme si ho splnili před 15 lety, kdy jsme poprvé otevřeli tehdejší salón na Hrnčířské. Podruhé pak v roce 2016 při stěhování do nových luxusních prostor na brněnském Cejlu. Naší vizí bylo stvořit malý kousek světa, kde se budete cítit takřka královsky – odpočatě, výjimečně a zase trochu krásnější.

  Objevit salón
 • Vydáváme vlastní magazín
 • Vydáváme vlastní magazín

  Střípky našeho know-how a poznatky ze světa krásy vyprávíme zákazníkům v řádcích magazínu Sensualité, který si můžete přečíst v našich salónech nebo online. V jeho článcích vás provedeme cestou k dokonalé pleti, prozradíme, proč je dobré se vyhnout botoxu nebo který návrhář si při diskuzi o svém prvním platu řekl o 700 dolarů týdně. Nejnovější články vám rádi pošleme rovnou na e-mail, stačí se přihlásit k odběru novinek.

  Prolistovat magazín