• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK

logo MCeutic

Zkrášlující a omlazující kosmeceutika M-Ceutic napravuje všechny typy pleti, včetně problematické. Je příjemnou alternativou vpichování léčivých roztoků do pleti.

Nová vize dokonalosti pod záštitou dermatologů

Dermokosmetiku M-Ceutic vyvinuly laboratoře Thalgo. Jejich cílem bylo vytvořit vysoce účinnou kosmeceutiku na pomezí lékařských a kosmetických přípravků. Proto přizvaly ke spolupráci tři renomované dermatology a jednoho univerzitního profesora.

vizuál MCeuticExkluzivní řešení pro mladě vypadající, pevnou a zářivou pleť. Pro maximální účinek využijte profesionální ošetření v nejbližším salonu v kombinaci s produkty pro domácí použití.

Jak napovídá název řady Radikální obnova, jde především o kosmetiku regenerační. Je určena všem typům pleti, které jsou mdlé a bez jasu, mají nerovnoměrný tón, rozšířené póry, lokalizované akné či jizvičky po něm. Je vhodná i na hrubou či tlustou texturu a další problémy s kvalitou pleti, které odolávají konvenční kosmetice.

zkumavkaPatentovaný zkrášlující „roztok“

Hlavní inovací laboratoří Thalgo je patentovaný komplex Mésolift Marin®. Tento zkrášlující koktejl obsahuje 34 živin, kyselinu hyaluronovou a další aktivní látky. Působí proti stárnutí, na regeneraci, vypnutí pleti, vyplnění vrásek a hydrataci. Podporuje buněčný metabolismus a chrání mladistvý vzhled pleti.

Pro krásu již trpět nemusíte

Známé úsloví „pro krásu se musí trpět“ dnes již díky moderním technologiím zcela přestává platit. Jedinečná kosmeceutika M-Ceutic vychází z invazivního ošetření mezoterapie, kdy se vstřikují léčivé roztoky injekcí do pleti. „Roztok“ Mésolift Marin se však snadno dostane do hlubších vrstev epidermu bez injekce díky přelomové transportní technologii.

Inovace, která nemá obdoby.

BiosféryVědecká inovace: roztok je zapouzdřen do tzv. biosféry s inteligentní strukturou. Skládá se ze střídavých vrstev látek rozpustných v tucích a ve vodě, které se rozpouštějí postupně během 48 hodin.

Pryč s akné a nerovným vzhledem

Příčinou problémů s hlubokým akné a nepravidelnou texturou pleti je zvýšená aktivita sebocytů (buněk zajišťujících soudržnost pleti). Díky ní se rozšiřují a ucpávají póry. Pleť hrubne a textura je nepravidelná s trvale mastnými zónami a odolným akné. Později ztrácí jas, tvoří se skvrny a jizvičky. Takové problémy již nedokáže tradiční kosmetika napravit.

zkumavka100% mořské složení patentovaného komplexu Néo-Skin obnovuje optimální kvalitu pleti.

V rukou kosmetické terapeutky

Pleťové ošetření o třech krocích sestává z peelingu, aplikace regeneračního roztoku s Mésolift Marin a aktivním kyslíkem. Ve třetím kroku se provádí náprava pleti dle jejích aktuálních potřeb za pomocí maskových péčí a krémových sér.

vizuál MCeuticPodrobnější výsledky testů jednotlivých produktů najdete v katalogu níže.

Významné zlepšení pleti se měřilo biometrickou analýzou, jejíž výsledky potvrdil dermatolog: nerovnost povrchu se snížila, pleť byla jasnější a čistší, snížil se výskyt skvrn a jizviček, stáhly se póry a zlepšila se textura pleti.

Účinky ošetření ověřené dermatologem:
Viditelné zlepšení textury pleti po 4 ošetřeních: + 9 %
Viditelné snížení hrubosti pleti po 6 ošetřeních: - 14,9 %

Jedinečný testovací program

Pod kontrolou dermatologů proběhlo 28 klinických zhodnocení různých typů na 320 dobrovolnících vybraných pro zhoršenou kvalitu jejich pleti. Přípravky se testovali in vitro i v reálných podmínkách. Prováděla se biometrologická klinická měření, testy tvorby komedonů, hodnocení ošetření v reálných podmínkách s klinickým měřením pod kontrolou dermatologa a také testy snášenlivosti.

Historie:

  • 2015

Uvedení první řady MCeutic Rénovation Radicale

Kontakt na výrobce
Laboratories B.L.C. Thalgo Cosmetic s.a.
Route Nationale 7
835 20 Roquebrune sur Argens
Francie

Katalog kosmeceutiky M-Ceutic 2015.