• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
Dámský střih s variací barev L´Oréal, péčí a stylingem Kérastase

Dámský střih s variací barev L´Oréal, péčí a stylingem Kérastase krátké vlasy 130 minut

S citem vykouzlíme na vašem krátkém účesu úžasné variace barev. Používáme barvy na vlasy L´Oréal a dokonalou péči vlasové kosmetiky Kérastase.

KE0007Z3OM0000101S citem vykouzlíme na vašem krátkém účesu úžasné variace barev. Používáme barvy na vlasy L´Oréal a dokonalou péči vlasové kosmetiky Kérastase.
krátké vlasy 130 minut |Na objednávku
1 190 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: KE0007Z

S citem vykouzlíme na vašem krátkém účesu úžasné variace barev. Používáme barvy na vlasy L´Oréal a dokonalou péči vlasové kosmetiky Kérastase.

Krátký dámský střih vám pomůže vybrat a realizovat profesionálně proškolená a zkušená kadeřnice. Doporučí vám nejen typ účesu a barvu, ale také vlasovou péči dle stavu a typu vašich vlasů.

Služba zahrnuje uvolňující mycí lázeň s masáží hlavy, kvalitní přípravnou péči, profesionální střih, špičkové barvení přípravky L´Oréal, finální úpravu a styling. K péči používáme špičkovou vlasovou kosmetiku Kérastase.

Kérastase je jedna z nejluxusnějších značek vlasové péče. Nabízí jedinečné kadeřnické produkty na míru všem typům vlasů. Obsahují účinné aktivní látky na základě nejnovějších výzkumů a úzké spolupráce s profesionálními kadeřníky. Nejmodernější technologie a trendy přináší také klasická profesionální značka L´Oréal.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním vaší krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

OblastVlasy
Druh ošetřeníKadeřnické služby
UrčeníŽeny
ÚčinekStříh | Barvení
Značka / VýrobceKérastase | L´Oréal