OK
BOUCHERON Collection vzorek vůně dle vašeho přání

BOUCHERON Collection vzorek vůně dle vašeho přání 2 ml

Neumíte se rozhodnout? Objednejte si vzorky niche vůní Boucheron Collection k vám domů.

Boucheron BNC01UKJH000101Neumíte se rozhodnout? Objednejte si vzorky niche vůní Boucheron Collection k vám domů.
2 ml |do 20 [dnů]
60 Kč
Kód: BNC01
Objednám teď a zásilku obdržím
Zásilkovna25.09.2023
PPL25.09.2023
DPD25.09.2023
Česká pošta - Balík Do ruky25.09.2023
Česká pošta - Balík Na poštu25.09.2023

Neumíte se rozhodnout? Objednejte si vzorky niche vůní Boucheron Collection k vám domů.

Vyberte si u nás vzorky podle libosti a do poznámky napište vůně, kterými je máme naplnit.

Boucheron Collection Iris de Syracuse - Parfém pro ženy s vůní kosatce vyjadřuje touhu po opravdovém šperku. Je majestátný a noblesní. Má svěží květinovou vůni.
Boucheron Collection Patchouli d´Angkor - Unisex vůně s nečekaným propojením jiskrné svěžesti s vibrující květinovou smyslností. Má chypre, květinovou, pižmovou vůni.
Boucheron Collection Oud de Carthage - Unisex vůně s bohatou a silně orientální koženou nótou má nádech tajemna. Patří do rodiny orientální, dřevitá a oud.
Boucheron Collection Ambre d´Alexandrie - Parfém pro ženy s vůní smetanové vanilky a opojné ambry přináší smyslnou harmonii a jedinečnou nadčasovost. Má orientální ambrovou vůni.
Boucheron Collection Rose d´Isparta - Vůně pro opravdovou dámu s tureckou růží je nádherná, moderní a plná kontrastů. Je orientální, květinová a kořenitá.
Boucheron Collection Cuir de Venise - Smyslný dámský parfém voní po skořici, pačuli a vanilce. Má hřejivé, teplé a kořeněné tóny. Vnáší nádech historie a pocit pohody.
Boucheron Collection Feve Tonka de Canaima - Unisex vůně jako vzácná esence s dřevitě hřejivou jantarovou vůní fazole tonka. Má květinové a kořeněné akordy inspirované bujnou vegetací.

Kolekce luxusních vůní Boucheron Collection (Galerie Olfactive) připomíná lovce drahých kamenů. Ti, díky svým dalekým a dobrodružným výpravám, utkali duši slavného klenotnického Domu. Procestovali celý svět, aby našli kameny výjimečné kvality a s jedinečnou historií. Každá z vůní nese název jednoho ze šesti legendárních měst a oživuje jejich zapomenuté vůně.

Šperkařský dům Boucheron byl založen před více jak 155 lety. Boucheron byl prvním šperkařem, který si otevřel prodejnu na náměstí Place Vendôme v Paříži. Mistrovské kousky z této tradiční dílny podtrhují krásu a auru žen.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Další produkty

Boucheron