• 0
  • 0
    Přihlaste se a najdete tady své oblíbené kousky i příště!
  • SK
Nakupte ještě za 1 200 Kč a máte dopravu zdarma!
OK
BEAUTY DAY 2  - kosmetický a kadeřnický balíček s manikúrou a pedikúrou

BEAUTY DAY 2 - kosmetický a kadeřnický balíček s manikúrou a pedikúrou 3,5 hodiny

Užijte si svůj den krásy a ušetřete čas! Budeme Vás hýčkat jako princeznu. Odpočinete si a my se zatím postaráme o vaši pleť, účes, ruce i nohy.

BD2EKTC000101Užijte si svůj den krásy a ušetřete čas! Budeme Vás hýčkat jako princeznu. Odpočinete si a my se zatím postaráme o vaši pleť, účes, ruce i nohy.
3,5 hodiny |Na objednávku
3 750 Kč
Objednat se Koupit jako dárek

Doplňující info k dárku nebo věnování uveďte do poznámky k objednávce v košíku.

Kód: BD2

Užijte si svůj den krásy a ušetřete čas! Budeme Vás hýčkat jako princeznu. Odpočinete si a my se zatím postaráme o vaši pleť, účes, ruce i nohy.

Dárkový poukaz na kosmetické ošetření Beauty Day

Darujte Beauty Day
prostřednictvím dárkového poukazu
do salonu Sensualité Beauty v Brně

 

Chcete uvést přání? Napište ho do kolonky v objednávce.
Poukazy posíláme poštou nebo si je můžete vyzvednout v salonu Sensualité Beauty. Poukazy neposíláme na dobírku. Nejrychlejší je platba kartou. Spěcháte? Připište do poznámky v objednávce, že žádáte o zaslání e-mailem. Pošleme ho hned po obdržení platby.
Platnost je omezená na 6 měsíců. Poukaz lze uplatnit na služby v aktuální nabídce salonu platné v době uplatnění. Vyhrazujeme si právo na změnu nabídky služeb a případné nesrovnalosti se službou nakoupenou předem vyřídí k Vaší spokojenosti. Protože Vy jste pro nás důležití!

 

Balíčky Beauty Day jsme navrhli pro ženy, které se chystají na důležitou událost nebo se prostě jen chtějí líbit. Nemají však tolik času, aby mohly docházet na každou službu zvlášť. Postaráme se, abyste dostala to nejlepší, co právě potřebujete během jedné návštěvy a navíc za výhodnější cenu.

Beauty Day 2 zahrnuje tyto služby:
- kosmetické ošetření přímo na míru vašemu typu pleti
- úprava obočí pro krásný pohled
- manikúra včetně lakování nehtů
- pedikúra včetně lakování nehtů
- mytí a finální úprava vlasů

Celá procedura trvá 3,5 hodiny. Během té doby Vám naservírujeme občerstvení, kávu i džus v ceně. Vašim úkolem bude pouze užívat si naši péči.

Vydejte se s námi na cestu za hledáním krásy a uvolněním těla i mysli. V salonu Sensualité Beauty dostanete tu nejlepší individuální a cílenou kosmetickou péči.

Recenze produktu

Hodnocení:

Vlastnosti produktu

Cookies

Sensualite a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím“.

Souhlas můžete odmítnout zde